The Expendables 3 Tanıtım Fragmanı

Lionsgate aracılığı ile , Sylvester Stallone’nin yıldız dolu aksiyon film yapımının son ayağı The Expendables 3’ün ilk resmi tanıtım fragmanı:

Patrick Hughes tarafından yönetilen The Expendables 3


THE EXPENDABLES 3
Konu:
“Barney Ross (Sylvester Stallone) tarafından yönetilen paralı asker grubu Cehennem Melekleri, takımın ilk kurucularından Conrad Stonebanks (Mel Gibson) ile karşılaşır. Ross, Conrad acımasız bir silah kaçakçısı olduktan sonra onu öldürmeye zorlanmıştır ancak Stonebanks hayatta kalmıştır ve şimdi kendisini Cehennem Melekleri’ni yok etmeye adamıştır. Ross, takımın bu eski düşman ile başa çıkmasına yardım etmek üzere yeni ve daha genç bir jenerasyonu işe alır.”

The Expendables 3’ün etkileyici kadrosu şu isimlerden oluşuyor Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Mel Gibson, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Terry Crews, Dolph Lundgren, Kelsey Grammer, Randy Couture, Kellan Lutz, Ronda Rousey, Victor Ortiz, Glen Powell.

Bu arada fragmanda çalan şarkıyı merak edenler için söyleyelim; 1914’de İngiliz ordu bandosu başı Çavuş tarafından F. J. Ricketts (1881–1945) tarafından yazılan “Colonel Bogey March”ın remixi. Marş, kült film Kwai Köprüsü’nde de kullanılmıştı.

The Expendables 3 için gösterim tarihi 15 Ağustos 2014 olarak belirlendi.
:)