The Company You Keep Film Fragmanı- Robert Redford ve Shia Labeouf Başrollü

Robert Redford tarafından yönetilen, Neil Gordon tarafından yazılan aynı isimli romandan uyarlanan yeni gerilim filmi The Company You Keep’in son çıkan film fragmanına bir göz atalım:


THE COMPANY YOU KEEP
Konu:
“Yalnız bir babanın New York’daki bir avukat olarak orta üst sınıf hayatı, eskiden Weather Underground adlı örgütün radikal bir aktivist üyesi olduğu ortaya çıkınca gölgeleniyor ve yıllar önce yaşanan ölümcül bir banka soygununun ele başı olmakla suçlanıyor. Polisten kaçmak zorunda kalan adam, kanunu yok sayıyor ve bir sürü uyuşturucu satıcılarıyla, solcu akademisyenlere dönen bomba yapımcısı radikallerle, Vietnam gazileriyle, FBI ajanlarıyla ve 60’ların efsanesini düşünen Cumhuriyetçilerle ve masumiyetini kanıtlayabilecek tek kadınla karşılaşıyor.”

Ve resmi afişler:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Shia Labeouf o saç kesimiyle koyun gibi olmuş! Kafasını kazıtsa daha iyiydi… Neyse, film gayet iyi görünüyor, kesinlikle izleyeceğim!

Filmin oyuncuları Shia LaBeouf, Robert Redford, Julie Christie, Richard Jenkins, Susan Sarandon, Stephen Root, Sam Elliott, Brendan Gleeson, Terrence Howard, Anna Kendrick ve Jackie Evancho. The Company You Keep için gösterim tarihi 5 Nisan 2013 olarak belirlendi.
:)


Tweet