Scientologist Oyuncu Tom Cruise Başrollü All You Need Is Kill Filmi

Doug Liman tarafından yönetilen ve Japon yazar Hiroshi Sakurazaka tarafından yazılan aynı isimli romandan uyarlanan yeni aksiyon bilim kurgu filmi All You Need Is Kill’deki Tom Cruise’un ilk görüntüsü:

All You Need Is Kill Film Fragmanı

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Konu Özeti:
“Mimiks denen, kovan benzeri uzaylı ırkının acımasız bir saldırı ile dünyayı vurduğu, büyük şehirleri taşlarla yağmaladıkları ve milyonlarca yaralıyı yolda bırakan yakın bir geleceği anlatıyor. Dünyadaki hiç bir oru hızlarına, vahşiliklerine ya da silahlı Mimik savaşçıkarın öngörüsüne ya da telepatik kumandanarına yetişemez. Ancak şimdi dünyanın odularu, uzaylı sürüsüne karşı son bir savunma için güçlerini bir araya getirir, ikinci bir şansları yoktur.
Lt. Col. Bill Cage (Cruise), kabaca gidip, daha sonra eğitilmeden bırakılan ve bir intihar görevinden biraz az daha tehlikeli olan göreve ekipmansız yollanan savaş görmemiş bir memurdur. Cage dakikalar içinde öldürülür, yanında bir Alpha da almayı başarır. Ancak, imkansız şekilde, aynı cehennem gününün başlangıcına uyanır ve savaşıp tekrar tekrar ölmek zorunda kalır. Uzaylılarla direkt fiziksel iletişimi, kendisini aynı zaman döngüsüne itmekte, onu aynı vahşi savaşı tekrar tekrar yaşamaya mahkum etmektedir.
Ama her geçişte Cage, daha güçlü, daha zeki ve artan becerisi ile Mimiklere dahil olabilen biri olur, bu arada Mimiklerle dünyadaki herkesten daha fazla uğraşan Özel Güçler savaşçısı Rita Vrataski (Blunt) ile de yakınlaşır. Cage ve Rita uzaylılara karşı mücadele verirken, tekrarlanan her bir savaş istilacı uzaylıları yok etme ve dünyayı kurtarmaya açılan anahtarı bulma fırsatına dönüşmektedir.”

Şu mekanik takım olmamış… Ama o şey lanet olasıca uzaylıları gebertmeye yaradığı sürece sıkıntı yok!

All you Need is Kill için gösterim tarihi 12 Mart 2014 olarak belirlendi.
:)