Nicolas Cage ve Vanessa Hudgens ile John Cusack’ı karşı karşıya getiren yeni gerilim filmi The Frozen Ground’dan Fragman!

Yahoo Movies aracılığı ile işte Scott Walker tarafından yazılıp yönetilen, Nicolas Cage, John Cusack, Vanessa Hudgens, Curtis Jackson ve Radha Mitchell başrollü yeni gerilim filmi Frozen Ground’un resmi film fragmanı:


THE FROZEN GROUND

Gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.

Konu:
“Alaskalı devlet polisi Jack Halcombe (Nicolas Cage), 13 yıl boyunca fark edilmemiş olan seri bir katil olan Robert Hansen (John Cusack)’i yakalamak için işe koyulur. Gizeli kızların bedenleri Anchorage’da toplanmaya başlayınca, halk arasında korku yayılmaya başlar. Hayatını risk ederek Halcombe, bir sonraki beden ortaya çıkmadan katili bulmak için kişisel bir ava çıkar. On yedi yaşında, katilin elinden kaçmayı beceren bir kız (Vanessa Hudgens) vaka ile ilgili anahtar bilgileri açığa çıkarınca, Halcombe sonunda katilin izini bulur. Ancak katili zamanında yakalayıp, bir sonraki kurbanın hayatını kurtarabilecek midir?”

Keşk Nicolas Cage ve John Cusack rollerini değişselerdi. O zaman daha enteresan bir film olurdu! Bu arada Vanessa Hudgens, Mila Kunis’i andırmıyor mu sizce de?

Film, 23 Ağustos 2013’de gösterime girecek.
:)