Nicolas Cage ve John Cusack Başrollü Frozen Ground Filmi

Scott Walker tarafından yazılıp yönetilen yeni gerilim filmi The Frozen Ground’un ilk resmi afişi yayınlandı:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)


THE FROZEN GROUND

Avcı, avlanan oluyor.

Konu:
“The Frozen Ground, Alaskalı dedektif Glenn Flothe (filmde Çavuş Jack Halcombe olarak adlandırılıyor)’nin gerek hikayesine dayanıyor. Halcombe, 13 yıldır Anchorage sokaklarında sessizce insanları takip eden seri katil ve ölümcül derecede tehlikeli saldırgan Robert Hansen’in sonunu getirmeye koyuluyor. Anchorage kadınlarının bedenleri işe eklenmeye başlayınca, Çavuş Halcombe, katili bulmak için kişisel bir insan avına çıkıyor. 17 yaşındaki Cindy Paulson, Hansen’in anlatılamayacak şiddetinden kaçınca, adaletin adamı haklayacağını düşünüyor. Oysa kız kendisini bir kez daha hayatı için ücadele ederken buluyor. Tek ekip arkadaşı olan Cindy Paulson ile Çavuş Halcombe, adalet için bir seri katili devirmeye karar veriyor.”

Filmden birkaç fotoğraf:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Nicolas Cage, dedektif rolünü, John Cusack ise seri katil rolünü oynuyor. Nicolas Cage ve John Cusack dışında filmde Vanessa Hudgens, Curtis Jackson ve Radha Mitchell de yer alıyor.

Duymayanlar için anlatalım, gerçek hayattaki Robert Hansen 17 ve 21 yaşındaki kadınları takip edip öldürdü, bu kadınları kaçırdı ve kendilerini Alaska’nın vahşi alanlarına götürüp vurdu ve yaktı! Gerçek bir ruh hastası!

Bu arada kimi tercih ederdiniz: John Cusack mi yoksa Nicolas Cage mi?
:)