Kristen Wiig Başrollü Girl Most likely’den Fragman ve Afiş

Shari Springer Berman ve Robert Pulcini tarafından yönetilen, Kristen Wiig’in başrolde yer aldığı yeni komedi filmi Girl Most likely’nin ilk resmi film afişine bir göz atalım:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)


GIRL MOST LIKELY

Delilik aileye hakim.

Konu:
“Kristen Wiig, tuhaf bir şekilde Bir Sonraki Büyük Olay’dan Geçen Yılın Haberine düşen başarısız bir New York’lu oyun yazarı Imogene olarak başrolde. Hem kariyeri hem ilişkisi kötüye gittikten sonra, egzantirik annesi ve küçük kardeşi ile (Annette Bening ve Christopher Fitzgerald) New Jersey’e taşınmak gibi aşağılayıcı bir duruma girmek zorunda kalır. Yaralanmasına daha bir ek olsun diye eski yatak odasında yabancı bir adam uyumaktadır (Darren Criss) ve annesinin yatağında daha da yabancı bir adam yatmaktadır (Matt Dillon). Tüm bunların içerisinde Imogene sonunda yenilenme sürecinin bir parçası olarak, bir daha kurtulma şansı yoksa hem ailesini hem Jersey’i sevmek ve kabul etmek gerektiğini fark eder.”

İşte Girl Most Likely’nin film fragmanı:


GIRL MOST LIKELY

Hayat tam olarak planladığın gibi gidiyorsa, büyük ihtimal rüya görüyorsundur

Kimi zaman gerçekten ait olduğun yeri bulmak için eve gitmek zorundasındır!

Kristen Wiig, filmde göz alıcı bir performans sergiliyor, sakın kaçırmayın!

Aşağıda filmden birkaç fotoğraf yer alıyor:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Bu arada fragmanın sonunda çalan şarkıyı merak ediyorsanız söyleyelim, Icona Pop tarafından seslendirilen “I Love It” şarkısı.

Girl Most Likely için gösterim tarihi 19 Temmuz 2013 olarak belirlendi.
:)