Kellan Lutz başrollü Hercules 3D Filmi

İki farklı Hercules filmi 2014’de gösterime giriyor. Biri Hercules The Thracian Wars ki başrolde Dwayne Johnson yer alıyor, diğeri ise Kellan Lutz başrollü Hercules 3D. Hercules 3D’nin yönetmeni Renny Harlin (Zor Ölüm 2 ve Dağcı’nın yönetmeni) ve elbette 3D’de olacak.

Kellan Lutz’u bilmeyenler için söyleyelim kendisi Alacakaranlık filminde vampir Emmett Cullen’i oynadı,
aynı zamanda Tarsem Singh’in Ölümsüzler filminde Poseydon rolünü oynamıştı, daha yakın bir zamandan bahsedersek Sylvester Stallone’nin Cehennem Melekleri 3 kadrosuna katılmıştı.

Aşağıda Hercules 3D resimlerini görebilirsiniz:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Konu:
“Amphitryon’un yokluğunda, Alcmene (Roxanne McKee tarafından canlandırılan Herkül’ün annesi), Zeus’dan hamile kalır ki kendisini ziyaret ettiğinde Amphitryon olarak tanıtır; daha sonra geri gelmesiyle gerçek kocasından bir kez daha hamile kalır. Elbette bu birleşmelerden ikiz oğlan çocukları dünyaya gelir, bunlardan Iphicles (Liam Garrigan) Amphitryon’un oğlu, diğeri ise Zeus’un oğlu Herküldür(Kellan Lutz).
Herkül’e duyduğu aşka rağmen Iphicles’e söz verilen ölümlü prenses Crete (Gaia Weiss) ve Zeus’un oğlu arasında aşk hikayesi doğar.”

Ve işte iki tanıtım afişi:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Filmin Mart 2014’de vizyona girmesi bekleniyor.

Sizce Kellan Lutz’un Herkül’ü Dwayne Johnson’ın Herkül’ünü gölgelecek mi (ikinci film de Temmuz 2014’de gösterime girecek)?
:)