Karanlıklar Ülkesi 5 Filmi

Karanlıklar Ülkesi 5 FilmiSon Karanlıklar Ülkesi filmini izlediniz mi? O zaman sonundan direk yeni bir film geleceğini anlamışsınızdır. Karanlıklar Ülkesi 5’in er geç yapıma gireceğini tahmin ediyorum. Aslında Yapımcı Richard Wright, yeni eserin yayınlanmasından hemen önce Karanlıklar Ülkesi yapımı için bir başka filmin daha olacağının ipucunu verdi gibi:

Karanlıklar Ülkesi 5 Fragman

“Neredeyse hiç yeni karakter yok. Yani, Kate ve sonrasında Michael var… bildiğiniz gibi Scott Speedman karakteri… Karakteri filmde bir rol oynuyor, sonrasında beşincisi için geri dönüyor… Yapım ilerlerken kaçınılmaz olarak yeni karakterler oluyor, ama tabi bazı karakterlerimizi de öldürüyoruz, dolayısıyla hepsini geri döndürmek biraz zor, yapmak için çok çabalamış olsak da (gülüşmeler). Ama Michael Ealy… Umarım onun karakterini başka filmlerde de görürüz. Filmde daha sonra da devam edecek başka karakterler de olacağını fark edeceksiniz.”

Yapımcı Richard Wright


Karanlıklar Ülkesi 4 biraz zayıftı, konu daha önceki serilerle yarışamayacak kalitedeydi. Ama aksiyon dolu macera filminin bu yeni yapımında bunu görmüyorum: yeni ilginç karakterler söz konusu, Selene geri dönüyor ve Michael uyanıyor, ve vampişr/lycan çiftin bir kızı bile oluyor. Yani olayların bir bütün olarak Karanlıklar Ülkesi 5’de görmek için sabırsızlanıyorum.

Karanlıklar Ülkesi 5 için belki konu tahmini yapabilirsiniz? Yorumlarınızı paylaşın!

Karanlıklar Ülkesi 5 ile ilgili daha fazla detay için bizimle kalın!
:)