Jason Bateman Başrollü Disconnect Fragmanı

İşte Henry Alex Rubin tarafından yönetilen, Jason Bateman başrollü yeni drama ve gerilim filmi Disconnect’in ilk resmi fragmanı:


DISCONNECT
Konu:
“Cep telefonuna aşırı bağımlı olan çok çalışkan bir avukat, ailesi ile iletişim kuracak vakti bulamamaktadır. Sırları açığa çıkınca bir çift tehlikeli bir duruma girer. Dul bir eski polis, sınıf arkadaşlarını rahatsız eden afacan oğlu ile baş etmeye çalışır. Hırslı bir gazeteci, yetişkinlere özel bir sitede çalışan bir ergende kariyer yapma hikayesi bulur. Onlar yabancı, komşu, çalışma arkadaşı ve hikayeleri bugünün tellerle bağlanan dünyasına ayak uydurmaya çalışan sıradan insanlarla ilgili bu hikayede kesişiyor.”

Internet artık gerçek hayattan daha tehlikeli değil. Sadece kendi hayatınızı online olarak çok açmayın ve “tuhaf” aktivitelerden sakının!

Her neyse, işte filmin afişi:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Jason Bateman dışında filmin oyuncuları Hope Davis, Frank Grillo, Michael Nyqvist, Paula Patton, Andrea Riseborough, Alexander Skarsgard ve Max Thieriot. Disconnect için gösterim tarihi 12 Nisan 2013 olarak belirlendi.
:)