İnanılmaz Örümcek Adam 2 Gizli Fotoğraflar ve Video

Marc Webb tarafından yönetilen, senaryosu Alex Kurtzman, Roberto Orci, Jeff Pinkner ve James Vanderbilt’e ait olan yeni süper kahraman devam filmi İnanılmaz Örümcek Adam 2’nin setinden gelen fotoğraflara bir bakalım:

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Fragman – Gösterim tarihi: 2 Mayıs 2014

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Yukarıdaki fotoğraflarda Peter Parker yani Örümcek Adam olarak Andrew Garfield’i ve Aktrist Sally Field’i May Teyze olarak görebilirsiniz. Kızıl saçlı kız kim mi? Kendisi Aktrist Shailene Woodley ve yeni Mary Jane oluyor!

İşte setten bir video:


Brooklyn, New York’da Andrew Garfield & Shailene Woodley ile İnanılmaz Örümcek Adam 2’nin setinde.
Peter Park’ın arabası bozuluyor, Mary Jane ise motorsiklette oturuyor.
Konu:
“Peter Parker (Andrew Garfield), için hayat çok yoğundur – Örümcek Adam olarak kötü adamların icabına bakmakta ve sevdiği Gwen (Emma Stone) ile zamanlarını geçirmektedir, lise mezuniyeti de çok uzaklarda gibi görünmektedir. Peter, Gwen’in babasına kızından uzak duracağına dair verdiği sözü unutmamıştır – ancak bu tutamadığı bir sözdür. İşler Peter için yeni bir kötü adam Electro (Jamie Foxx) ortaya çıkınca, eski bir arkadaş olan Harry Osborn (Dane DeHaan) geri dönünce ve Peter geçmişi ile yeni şeyler farkedince değişmeye başlar.”

Peter Parker, Gwen’i Mary Jane için harcayacak mı? Peter tam bir çapkın! Bence erkek örümceklerinki gibi bir son istemezsin, yani birleştikten sonra dişileri tarafından yenen erkeklerinki gibi.
:)