İçimdeki Şeytan Fragman

İçimdeki Şeytan Filmiİçimdeki Şeytan, William Brent Bell tarafından yazılıp yönetilen yeni doğaüstü korku filmi. Film, şeytan tarafından ele geçirilen üç insanı şeytan çıkarma ayininde öldüren annesine ne olduğunu bulmaya çalışırken bir çok şeytan çıkarma ayininde bulunan bir kadının gözlemleri ile alakalı bir belgesel niteliğinde. İşte İçimdeki Şeytan’ın resmi film fragmanı:

Konu:
“30 Ekim 1989’da, Maria Rossi (Suzan Crowley) kendi üzerinde uygulanan bir şeytan çıkarma ayininde 3 kişiyi öldürür. O günden beri de Roma’da kutsal kilise’de bulunan bir akıl hastanesinde yatmaktadır.
2009’da, yani yirmi yıl sonra,kızı Isabelle (Fernanda Andrade) ve bir film ekibi Maria’ya yardım edebilmek için bir papaz/bilim adamı bulmaya çalışmaktadır. Isabelle de bir gün kendisinin de şeytan tarafından ele geçirilip geçirilmeyeceğini sorgulamaya başlar. Maria’nın ele geçirilmesi Hristiyanlık tarihinde yaşanan hiç bir olaya benzememektedir. Olaylar korkunç şekilde kötüye gider ve olayla ilgili yalnızca bir kaç kanıt film kibi tarafından görüntülenebilir.”

Şeytanla uğraşmayın, yoksa o sizinle kesin uğraşır!

İçimdeki Şeytan 6 Ocak 2012’de sinemalarda.
:)