Hızlı ve Öfkeli 6 Film Fragmanı

Hızlı ve Öfkeli 6 Super Bowl FragmanıHızlı ve Öfkeli 6’nın ilk resmi film fragmanı Super Bowl’da yayınlandı, izleyelim:

Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi – Gösterim Tarihi: 24 Mayıs 2013


FAST AND FURIOUS 6
Filmin Konusu:
“Dom (Vin Diesel) ve Brian’nın (Paul Walker) Rio hırsızlığı bir kingpin’nin krallığını devirip, kendilerine 100 milyon dolar kaldığından beri, kahramanlarımız dünyaya dağılmıştır. Ancak eve dönemiyor olmaları ve sonsuza dek kaçak yaşamaları hayatlarını yarım bırakmaktadır.
Bu sırada, Hobbs (Dwayne Johnson) 12 ülkeden öldürücü bir şekilde yetenekli olan ücretli şoförler organizasyonunun izini sürmektedir, bunların ustasına(Luke Evans) Dom’um öldü diye düşündüğü bir acımasız komutan muavini olan Letty (Michelle Rodriguez) tarafından yardım edilir. Suçlu görünümünü yok etmenin tek yolu, onları sokak seviyesine indirmektir, bu nedenle Hobbs, Dom’dan elit takımını Londra’da toplamasını ister. Ödeme? Hepsi için çok özür ki eve dönebilsinler ve ailelerini yeniden bir araya getirebilsinler.”

Vay, Hızlı ve Öfkeli 6 inanılmaz hızlı ve yüksek oktavlı bir aksiyon festivali olacak! İzlemek için sabırsızlanıyorum! Bu arada Letty’nin hayaletine inanıyor musunuz?

Filmin yönetmeni Justin Lin, başrolde Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson,Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Gina Carano, Tyrese Gibson ve Luke Evans yer alıyor. 24 Mayıs 2013’de sinemalarda.
:)