Gerard Butler Başrollü Olympus Has Fallen Fragmanı ve Afişi

Antoine Fuqua tarafından yönetilen, Gerard Butler başrollü yeni aksiyon ve gerilim filmi Olympus Has Fallen, diğer ismiyle White House Taken’ın ilk resmi film fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Olympus Has Fallen Filmi


OLYMPUS HAS FALLEN
Konu Özeti:
“Beyaz Saray (Gizli Servis Kodu: “Olympus”), uzman bir terörist tarafından ele geçirilmiş ve Başkan kaçırılmıştır, gözden düşmüş eski Başkan koruması Mike Banning, kendisini bina içinde mahsur bulur. Ulusal güvenlik ekibimiz olayı ele almak için ortaya çıkarken, Beyaz Saray’ı geri almak, Başkanı kurtarmak ve çok daha büyük bir felaketi önlemek için Banning’in bilgisine güvenmek zorunda kalır.”

Olympus Has Fallen’ın bu kadar güzel bir şeye benzeyeceğini düşünmemiştim. Filmi izlemek için sabırsızlanıyorum! Yalnız bir şey var: Rick Yune kötü adamı oynamak için fazla yakışıklı. Her neyse, Gerard Butler yıkılıyor!

İşte filmin afişi:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Gerard Burtler dışında filmin oyuncuları Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett: , Dylan McDermott, Ashley Judd, Melissa Leo ve Rick Yune. Olympus Has Fallen için gösterim tarihi 22 Mart 2013 olarak belirlendi.
:)