Death Race 3

Ölüm Yarışı 3’den 5 Klip

Roel Reine tarafından yönetilen, Luke Goss, Danny Trejo, Tanit Phoenix, Fred Koehler, Ving Rhames, Dougray Scott başrollü yeni aksiyon ve gerilim filmi Ölüm Yarışı 3’ün birkaç öngösterim klibi elimizde:

Ölüm Yarışı 3 Film Fragmanı


Ölüm Yarışı 3 – Yüzünü onardım ve sana çıkış yolu sağladım


Ölüm Yarışı 3 – Cehenneme hoşgeldin!


Ölüm Yarışı 3 – Kız kavgası


Ölüm Yarışı 3 – Yarışla alakalı bildiğin her şeyi unut! Çöl yarışının hızla alakası yok, sabır ve beceriyle alakası var


Ölüm Yarışı 3 – Bitiş çizgisi
Konu:
“Mahkum polis katili Carl Lucas, diğer ismiyle Frankenstein, Ölüm Yarışı olarak bilinen vahşi hapishane bahçesi yok etme derbisinde süper star bir sürücüdür. Kendisinin ve ekibinin özgürlüğünü kazanmak için önünde sadece bir zafer olan Lucas, daha önce deneyimlediği her şeyden daha vahşi olan yeni bir yarışa girer. En büyük düşmana karşı yarışacak olan Lucas, Güney Afrika’nın Kalahari Çölünde kendisini ve takımını hayatta tutmaya çalışacaktır. Yenilgisini isteyen arka plandaki güçler, kendisi için yolun sonunda kazanmak adına Lucas’ın kararlılığını engelleyebilecek midir?”

Aşırı aksiyon, tuhaf yeni arabalar, vahşi numaralar ve seksi kadınlarla yeni bir Ölüm Yarışı yapımı: yaşasın!
:)

Death Race 3 Fragman

DeatH Race 3 Filmi - Death Race InfernoRoel Reiné tarafından yönetilen, Luke Goss, Danny Trejo, Tanit Phoenix ve Ving Rhames başrollü yeni aksiyon ve gerilim filmi Death Race 3 Inferno’nun ilk resmi film fragmanına bir göz atalım:

Death Race 3 Filmi


DEATH RACE 3 INFERNO
Konu:
“Mahkum edilmiş polis katili Carl Lucas, diğer ismiyle Frankenstein, Ölüm Yarışı olarak bilinen vahşi hapishane yok ediş derbisinde süper star bir sürücüdür. Kendisi ve yardımcı ekibi için özgürlüğünden sadece bir zafer uzakta olan Lucas, daha önce deneyimlediği her şeyden daha tehlikeli bir yarışa girmektedir. Gelmiş geçmiş en vahşi rakibine karşı yarışcak olan Lucas, kendisini ve ekibini hayatta tutabilmek için Güney Afrika’nın cehenneme benzer Kalahari Çölü’nde mücadele edecektir. Yenilgisini garantilemek isteyen ve sahne arkasında çalışan güçlerle karşı her ne pahasına olursa olsun Lucas’ın kazanmaya kararlı olması kendisi için yolun sonu demek mi?”

Çölde geçen ilk Ölüm Yarışının gerilimine hazır mısınız?
:)

Death Race 3 Fotoğrafları

Death Race 3, diğer ismiyle Death Race Inferno, Güney Afrika’nın ıssız Kalahari Çölü’nde çekiliyor. Setten gelen fotoğraflara bir bakalım:

Death Race 3 Fragman

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Konu:
“Hüküm giymiş polis katili Carl Lucas, diğer ismiyle Frankenstein, Ölüm Yarışı diye bilinen vahşi hapishane bahçesi yarışında süper star bir sürücüdür. Kendisi ve ekibi için özgürlük kazanmaya yalnızca bir zafer uzakta olan Lucas, daha önce yaşamış olduklarından çok daha vahşi yarışlara girer. En kötü düşmanlarına karşı Lucas, Güney Afrika’nın ıssız Kalahari Çölü’ndeki bir yarışta kendisini ve takımını hayatta tutmaya çalışır. Sahne arkasındaki çalışmadaki güçlü etkiler yenilgisini garanti etse de, Lucas’ın kararı tüm bedellere rağmen yolun sonuna gelebilmek mi olacaktır?”

Filmin yönetmeni Roel Reine, oyuncular ise Luke Goss, Danny Trejo, Ving Rhames, Fred Koehler, Robin Shou, Tanit Phoenix, Dougray Scott ve Hlubi Mboya.
:)