Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Fragman

Dreamworks’ün CG animasyonu devam filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’nin ilk resmi tanıtım fragmanı elimizde, aşağıdan izleyebilirsiniz:

Dean Deblois tarafından yönetilen Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2


EJDERHANI NASIL EĞİTİRSİN 2
Konu:
“Destansı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin üçlüsünün gerilimli ikinci bölümü, Hiccup (Jay Baruchel) ve Toothless dünyasının beş yıl sonrasını getiriyor. Astrid (America ferrera), Snoutlout (Jonah Hill) ve çetenin geri kalanı birbirleriyle dragon yarışlarında karşı karşıya geliyor (adanın yeni iletişim sporu), bu da gökyüzünde benzersiz bir seyahat, haritada olmayan topraklara adım atmak ve yeni dünyalar keşfetmek demek. Maceralardan biri yüzlerce yeni vahşi dragonun evi olan gizli bir buz mağarasının ve gizemli Dragon Rider’ın keşfine neden olunca, iki arkadaş kendilerini huzuru korumak için savaşın ortasında bulur.
Hiccup ve Toothless, Dragon Dağlarını savunmak için yüzlerce kahraman dragona liderlik edecek, Dragon Avcıları ve onların acımasız savaş makinelerinden oluşan Dragon Bloodfist’ine karşı mücadele edecek.”

Artık Hiccup yetişkin bir adam, yani delicesine maceralar bekleyebiliriz: sanırım ilk filmden bile iyi olacak bu devam filmi!

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’nin ilk fragmanı için ne diyorsunuz? Bence kendi dragonunuz olsun ve gökyüzünde uçabilin istiyorsunuz? Düşüncelerinizi paylaşın!

Film, 20 Haziran 2014’de gösterime girecek.
:)