Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Film Fragmanı

Dreamworks Animation’ın yeni animasyon devam filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’nin yeni uzun film fragmanına bir göz atalım:

David Lean tarafından yönetilen Ejderha 2 Filmi


EJDERHANI NASIL EĞİTİRSİN 2
Konu:
“Destansı ERDERHANI NASIL EĞİTİRSİN üçlemesinin ikinci bölümünde Hiccup ve Toothless’ın başarılı bir şekilde ejderhaları ve Berk adasındaki vikingleri birleştirmesinin üstünden beş yıl geçmiştir. Astrid, Snoutlout ve çetenin geri kalanı dragon yarışlarında (adanın yeni gözde sporu) birbiriyle mücadele ederken, ayrılmaz çift artık gökyüzünde seyahat etmekte, ayak basılmamış topraklara gitmekte ve yeni dünyalar keşfetmektedir. Maceralarından biri, yüzlerce yeni vahşi ejderhanın ve gizemli Dragon Rider’ın evi olan gizli bir buz mağarasının keşfine sebep olunca, iki arkadaş kendisini huzuru korumak için bir savaşın ortasında bulur. Şimdi Hiccup ve Toothless, inandıkları şey için ayakta durabilmek adına bir araya gelmeli, hem insanların hem de ejderhaların geleceğini değiştirmek için gereken güce yalnızca birlikte sahip olabileceklerini fark etmelidir.”

Yeni bölümün bu muhteşem fragmanı, ilk filmden bile daha güzel olacağının sinyallerini veriyor! Bütün filmi izlemek için sabırsızlanıyorum!

Bu arada Valka, yani Hiccup’ın annesini Cate Blanchett seslendiriyor.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’nin seslendirme kadrosunda Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, T.J. Miller ve Kristen Wiig yer alıyor.

Gösterim tarihi: 20 Haziran 2014.
:)