Ed Harris ve David Duchovny başrollü Phantom’dan Fragman

Todd Robinson tarafından yönetilen, Ed Harris ve David Duchovny başrollü yeni aksiyon ve gerilim filmi Phantom’un ilk resmi film fragmanını:


PHANTOM
Konu:
“Ed Harri, son zamanlarda gizlice kendisinin gerçeklik algısını değiştiren nöbetler yaşayan bie Soğuk Savaş Sovyet füzeli denizaltının kaptanıdır. Karısını ve kızını terk etmek zorunda kalan kaptan, gizli bir göreve gönderilir ki burada geçmişi tarafından takip edilit ve geminin nükleer füzesinin kontrolü peşinde olan bir KGB grubu(David Duchovny tarafından yönetiliyor) tarafından zorlanır. İnsanlığın kaderini elinde tutan Harris, başarısız olacağı inancıyla bu görev için seçildiğini öğrenir. Phantom, imkansız seçimlerle karşı karşıya gelen olağandışı bir adamla ilgili sağlam bir denizaltı gerilimi.”

Eğlenceli bir filme benziyor. Ama hikaye Sovyet Rus denizaltılarıyla ilgiliyse, neden ben Amerikan denizaltılarıyla ilgiliymiş gibi hissediyorum? Büyük ihtimal çok yetenekli olsalar da bu aktörler, komünist karakter oynamak için çok fazla Amerikalı.

İşte bir de resmi afiş:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)


PHANTOM

Gelişini asla göremezsin.

Gerçek olaylardan esinlenilmiştir.

Ed Harris ve David Duchovny dışında filmin oyuncuları William Fitchtner, Sean Patrick Flanery, Johnathon Schaech, Lance Henriksen, Jason Beghe, Jason Gray-Stanford ve Julian Adams. Phantom için gösterim tarihi 1 Mart 2013 olarak belirlendi.
:)