Dwayne Johnson Başrollü Hercules Filmi

Aktör Dwayne Johnson, yani aktörlük yapmaya başlamış profesyonel güreşçi The Rock, Steve Moore tarafından yazılan çizgi roman kitabı “Hercules:The Thracian Wars”e dayanan yeni aksiyon filmi Hercules’de başrolde. Filmin yönetmeni Brett Ratner (Bitirim İkili ve X-Men: Son Direniş’in yönetmeni).

Hercules Film Fragmanı

Paramount Pictures aracılılığı ile işte resmi konu özeti:

Hercules’in konusu:
“Film, olağanüstü şeylerin olmadığı topraklı bir dünyada geçen, klasik mitin revizyonist bir yorumu. Senaryo Ryan Condal ve Evan Spiliotopoulos’a ait.
Herkes Herkül ve onun on iki çalışanının hikayesini bilir. Bizim hikayemiz çalışanlardan ve efsaneden sonra başlıyor…
Geçmişindeki bir günahla yaşayan Herkül paralı bir asker oluyor. Beş inançlı arkadaşı ile birlikte hizmetlerini altın için satarak ve düşmanları etkisiz hale getirmek için efsanevi ününü kullanarak Yunanistan’ı geziyor. Ancak Thrace ve kız kardeşinin insaniyetli kuralları Herkül’e bir vahşiyi ve korkunç bir savaş lordunu yenmesi için yardım ediyor, Herkül ise bunu zafer kazanmak ve galip gelmek için iyi buluyor… Eskiden olduğu gibi bir kahraman olmalı… kendi mitiyle sarmalanmalı… Herkül olmalı.”

Dwayne Johnson’ın yanı sıra oyuncu kadrosunda Ian McShane, Rufus Sewell, Joseph Fiennes, Peter Mullan, John Hurt, Rebecca Ferguson, Ingrid Bolso Berdal, Askel Hennie ve Reece Ritchie de yer alıyor.

Dwayne Johnson sizce Herkül rolü için doğru karar mı? Rol için kullandığı peruğu görmek için sabırsızlanıyor musunuz? Düşüncelerinizi paylaşın!

Hercules için gösterim tarihi 25 Temmuz 2014 olarak belirlendi.
:)