Doğaüstü 2 Filmi

Doğaüstü 2 filmi - Doğaüstü filminin devam filmiBilim kurgu filmi Doğaüstü birden çıkıverdi gibi olmuştu. Başta ilgilimi çekmemişti ancak ilk fragmanı görür görmez etkilendim. sonra film muhteşem birşey çıktı: gerçek karakterler ve çarpık bir hikaye ile böbürlenebilir. Filmi seven tek kişi ben değilim: 12 milyon dolarlık bir bütçeyle ilk Doğaüstü filmi çoktan 123 milyonluk gişe hasılatına erişti. Yani Doğaüstü’nün gişesi bu kadar iyi olduğundan, Fox kesinlikle Doğaüstü 2’yi yapmak için can atıyor.

Doğaüstü 2 Fragman

Yönetmen Josh Trank’ın ikinci yapım için geri dönüp dönmeyeceği şu an bilinmiyor (Doğaüstü filminin başarısını takip etmekle meşgul). Ancak ilk filmin de senaristlerinden biri olan Max Landis ile devam filmini yazması için anlaşıldı.

Max Landis Doğaüstü 2’nin konusu ile ilgili birkaç detay verdi:

“Seattle’da havada uçuşan arabaları reddemezsiniz. Tüm bu helikopterleri gördünüz. Dünya değişti. Doğaüstü’nün sonu bu. Şimdi işler farklılaşıyor. Olanın üstünü örtemezler.
[…]
Matt’i sevmiştim ve onun için gerçekten kötü hissettim çünkü duygusal olarak ne kadar tembel olduğunu ve nasıl yaptığı şeyi aslında yapmadığını anlıyorum. Bu yüzden Doğaüstü 2’de onu cehenneme koyuyorum.”

Senarist Max Landis

Max Landis ayrıca Doğaüstü 2’nin gerçekten “dünyanın ilk süper- kötü adamı” ile ilgili olacağını duyurdu. Yani ilk filmin süper kahramanının tersine Matt, karanlık tarafa mı geçecek? Andrew dirilecek mi? Belki de mezarından çıkacak olan Steve’dir? Yoksa Matt’i yenecek yeni bir kötü karakter mi yaratılacak? Fikri olan?

Doğaüstü 2 ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle kalın!
:)