Danny Boyle Tarafından yönetilen, James McAvoy, Vincent Cassel ve Rosario Dawson Başrollü Trance Filmi

İşte Danny Boyle (Slumdog Milyoner’in yönetmeni ve Londra’daki 2012 Olimpiyat Oyunlarının sanat yönetmeni) tarafından yönetilen, James McAvoy, Vincent Cassel ve Rosario Dawson başrollü yeni suç draması ve gerilim filmi Trance’den ilk görüntü:

Trance Film Fragmanı

(Büyütmek için resme tıklayınız.)


Konu:
“Patronu Franck (Vincent Cassel) tarafından yönetilen bir çete ile işbirliği içerisinde olan güzel sanatlar açık arttırmacısı Simon (James McAvoy), önemli bir müzayededen bir Goya başyapıtı çaldırır. Hırsızlık sırasında Simon çeteyi aldatınca, Franck intikamını vahşice alır ve kendisini döver.
Hırsızlık sonrasında Simon, inatçı – ve belki de kurnaz bir şekilde- şiddetli travmanın parçayı nereye sakladığını hatırlayacak hafıza bırakmadığını savunur.
Simon’dan resmin yerini öğrenemeyen Franck ve yardımcıları, kendisini konuşturur umudu ile karizmatik hipnoterapist(Rosario Dawson) ile gönülsüzce iş birliği yapar. Ancak Simon’un karışık aklının derinlerine gittikçe, gerçek ile hipnotik önerme arasındaki sınırlar belirsizleşmeye başlar ve bahisler oyunculardan hiç birinin girmek isteyeceğinden çok daha hızlı ve tehlikeli bir şekilde artar.”

Rosario Dawson tarafından oynanan hipnoterapist resmi kendisi için mi çalacak?

Danny Boyle’un Trance filmi ile alakalı daha fazla bilgi için bizi takip edin.
:)