Colin Farrel başrollü Total Recall Fragman

Len Wiseman’in yönettiği yeni bilim kurgu ve aksiyon filmi Total Recall’ün ful fragmanı, sonunda online olarak yayınlandı, izleyelim:

Total Recall Fragman


TOTAL RECALL
Konu:
“Rekall’a hoşgeldiniz, insanların rüyalarını gerçek anılara dönüştüren bir şirket burası. Douglas Quaid (Colin Farrell) isimli çalışana göre, çok sevdiği bir karısı (Kate Beckinsale) olmasına rağmen, bu sürecin sıkıcı hayatından kaçmak için mükemmel bir tatil olacağını düşünüyor – süper ajan olarak yaşayacağı gerçek anılar ihtiyacı olan şey olabilir. Ama süreç sarpa sarınca Quai, avlanan adam oluyor. Kendini polisten kaçarken buluyor – özgür dünyanın lideri Bakan Cohaagen (Bryan Cranston) tarafından yönetiliyor – yeraltı direnişçisini (Bill Nighy) bulmak ve Cohaagen’i durdurmak için Quaid, isyancı dövüşçü (Jessica Biel) ile bir takım kuruyor. Fantazi ve gerçek arasındaki çizgi belirsizleşiyor ve dünyanın kaderi, Quaid’in gerçek kimliğini, gerçek aşkını ve gerçek kaderini bulmasına bağlı oluyor.”

Total Recall, gerçek ve anı ile ilgili bir aksiyon, gerilim filmi, Philip K. Dick tarafından yazılan “We Can Remember It For You Wholesale” adlı ünlü kısa hikayeden ilham alınarak oluşturulmuş. Film, 3 Ağustos 2012’de sinemalarda.
:)


Tweet