Çılgın Çocuklar 4 Fragman

Jessica Alba başrollü Çılgın Çocuklar 4 filmiRobert Rodrigez tarafından yazılığ yönetilen bir aile- ajan komedisi Çılgın Çocuklar 4 All The Time In The World filminin ilk fragmanını izleyelim:

Çılgın Çocuklar 4 Fragman

<
Çılgın Çocuklar 4 ALL THE TIME IN THE WORLD
Konu:
“Film Rebecca ve Cecil adlı ikizlerin babaları Wilbur’un evlendiği ve ajan muhbiri olan üvey anneleri Marissa Cortez Wilson (Jessica Alba) ile anlaşamamaları üzerinde dönmektedir. İkizlerin bilmediği, Marissa’nın OSS (Super Ajanlar Organizasyonu)’dan emekli olmasıdır. OSS, dünyanın en önde gelen ajan ajansıdır ve artık bir geçerliliği olmayan Çılgın Çocuklar bölümünün önceki merkezidir. Dünyanın ‘The Timekeeper'(Jeremy Piven) isimli biri tarafından tehdit edilmesi ile birlikte, Marissa Cortez Wilson OSS’un lideri olarak tekrar göreve çağrılır. Dünyanın sonunun yaklaşmasıyla,Rebecca ve Cecil’in bu savaşa katılmak, Marissa’ya yardım etmek ve masum insanları kurtarmak için öfkelerini ortaya koymaktan başka seçenekleri kalmamıştır. Aynı zamanda kendilerine yeni cihazlar sağlayacak olan daha önceki Çılgın Çocuklar Carmen (Alexa Vega) ve Juni Cortez (Daryl Sabara)’den de yardım alacaklardır.”

Çılgın Çocuklar 4 filminin oyuncuları şöyle: Jessica Alba, Jeremy Piven, Joel McHale, Rowan Blanchard, Mason Cook, Antonio Banderas, Danny Trejo, Alexa Vega ve Daryl Sabara. Film 19 Ağustos 2011’de gösterime girecek.
:)