Christopher McQuarrie tarafından yönetilen Görevimiz Tehlike 5

Aktör Tom Cruise, resmi Twitter hesabından, Yönetmen Christopher McQuarrie’nin Görevimiz Tehlike 5’i yöneteceğini doğruladı. McQuarrie’nin yöneteceği filmin senaristi Drew Pearce olurken, Tom Cruise ikonik rolü Ethan Hunt’a geri dönecek.

Görevimiz Tehlike 5 Film Fragmanı

Christopher McQuarrie ve Tom Cruise’un birlikte çalıştığı ilk film bu değil: McQuarrie, Tom Cruise’un başrolde yer aldığı Jack Reacher’ı yönetmiş ve şu filmin senaryosunu yazmıştı Edge of Tomorrow ve Operasyon Valkyrie.

Yönetmen ile ilgili Tom Cruise’dan birkaç cümle:

“Görevimiz Tehlike serisinin son filmi için Chris McQuarrie ile bir araya gelmekten dolayı çok heyecanlıyım. Film yapımcılığına, kendi vizyonuna sahip farklı bir yönetmenin işin içine girmesi hedefiyle başlamıştım. Chris, kalpleri yerinden oynatan bir aksiyon ortaya koyan ve dünyanın her yerindeki seyircilerin Görevimiz’den beklediği gerilimi veren olağanüstü bir yönetmen: İmkansız yapımı.”

Tom Cruise

Christopher McQuarrie’nin Jack Reacher’ını beğenmiş miydiniz? Yeni Görevimiz Tehlike filmini yöneteceği haberi sizi mutlu etti mi? Düşüncelerinizi paylaşın!

Görevimiz Tehlike 5, 2015 yılında vizyona girecek. Henüz resmi bir gösterim tarihi yok.
:)