Cehennem Melekleri 3 Film Konusu ve Kaçak Fotoğraflar

The Expendables 3 MovieSylvester Stallone ve ekibi, şu an Bulgaristan, Avrupa’da Cehennem Melekleri 3’ün çekiyor. Ve Lionsgate filmin resmi konu özetini yayınladı:

Cehennem Melekleri 3 Fragman

Konu:
“CEHENNEM MELEKLERİ 3’de Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) ekibin geri kalanı, Barney ile birlikte Cehennem Melekleri’ni yıllar önce kuran Conrad Stonebanks (Mel Gibson) ile karşı karşıya gelir. Stonebanks sonrasında acımasız bir silah kaçakçı ve Barney’in öldürmek zorunda kaldığı biri olmuştur… ancak sadece öldürdüğünü düşünmüştür. Ölmekten kurtulan Stonebanks, şimdi Cehennem Melekleri’nin sonunu getirmeye and içmiştir — ancak Barney’in başka planları vardır. Barney, yeni kanı ile eski kanına karşı mücadele etmek zorunda olduğuna karar verir ve daha genç, daha hızlı ve daha teknoloji yatkını kişileri işe alarak Cehennem Melekleri ekip üyeleri için yeni bir çağ başlatır. Son görev, Cehennem Melekleri’nin en kişisel savaşında klasik- eski tarz ile yüksek teknoloji uzmanlığı arasındaki bir çarpışmaya döner.”

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews ve Arnold Schwarzenegger rollerine geri dönüyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Wesley Snipes, Antonio Banderas, Mel Gibson, Harrison Ford, Kellan Lutz, MMA dövüşçüsü Ronda Rousey, ağır siklet boks şampiyonu Victor Ortiz ve Glen Powell da yer alıyor.

Setten birkaç kaçak görüntü:


Mel Gibson’ın vücudu harika! Siz kimi tutuyorsunuz: Mel Gibson mı yoksa Sylvester Stallone mi?

Gösterim tarihi: 15 Ağustos 2014.
:)