Cadılar Bayramı 3 Filmi

Cadılar Bayramı 3 Filmi - Cadılar Bayramı III - Cadılar Bayramı 3DStüdyolar yeni bir Cadılar Bayramı filmi daha çekmeye kararlı gibi duruyor. Cadılar Bayramı 3 için resmi bir vizyon tarihi de belirlendi: Film 26 Ekim 2011’de gösterime girecek. Rob Zombie’nin Cadılar Bayramı 2 filmi hayranlarını biraz hayal kırıklığına uğrattı, ama yine de 15 milyon dolarlık büteçeyle 39 milyon dolarlık bir kazanç sağladı. Yani proje iyi gelir getiriyorve stüdyoların neden yeni bir Cadılar Bayramı daha çekmek istediğini anlıyoruz.

Cadılar Bayramı 3 Fragman

Cadılar Bayramı’nın yönetmeni duyduğuma göre Patrick Lussier olacak(Sevgililer Günü Katliamı’nı çekti). Ancak oyuncu kadrosu henüz duyurulmadı.

Patrick Lussier ve Todd Farmer senaryoyu yazacaklar. Rob Zombie’nin Cadılar Bayramı 2 filminden sonra konu belirlenmeye başlandı, ve bu sefer Laurie Strode’u bir akıl hastanesinde bulacağız.

Film büyük ihtimal 3D yayınlanacak, pazarlama bölümü öyle olması için oldukça ısrarcı: Cadılar Bayramı 3D ‘yi Cadılar Bayramı 3’den daha kolay pazarlarlar.

Cadılar Bayramı 3 filmi ile ilgili gelişmeler için bizi takip edin.
:)