Ashton Kutcher’ın Apple’ın Steve Jobs’u olarak başrolde olduğu Jobs’dan Fragman

Joshua Michael Stern tarafından yönetilen, 2011 yılında ölen Apple’ın ortak kurucusu Steve Jobs olarak Aktör Ashton Kutcher’ın başrolde yer aldığı yeni biyografik drama filmi Jobs’un ilk resmi film fragmanı elimizde:


JOBS

Bir devrim başlatmak için yalnızca bir kişi gerekir.

Gerçek olaylardan esinlenilmiştir.

Orijinal mucit. Orijinal isyankar. Orijinal önsezili.

Kimileri mümkün olanı görür, diğerleri mümkün olanı değiştirir.

Konu:
“Steve Jobs (ASHTON KUTCHER)’u en karanlık önemlerinde hevesi gençliğini keşfetmesini, en parlak zaferlerini ve arzularının, tutkularının ve aklınıza gelebilecek her şeyi değiştirme konusundaki sonu gelmez isteğinin nihai gücünü izliyoruz. Karanlık, dürüst ve tavizsiz “Jobs”, motivasyonlarını, yeteneklerini, kusurlarını, başarısızlıklarını ve nihai başarılarını ortaya çıkararak Steve Jobs’un karakterinin derinliklerine iniyor.”

İlham verici bir fragman, değil mi? Ama Ashton Kutcher’ı tam olarak Steve Jobs olarak göremiyorum… Michael Kelso (Ashton Kucther’ın oynadığı bir karakter) That ’70s Show dizisinden fırlayıp Steve Jobs’un hayatına düşmüş gibi geliyor…

Ashton Kutcher’ın Steve Jobs’un son zamanlarda hali olarak performansı nasıl? Olayı kapmış mı? Apple, Microsoft ya da Android hayranıysanız bence yorum bırakmalısınız!

Jobs için gösterim tarihi 16 Ağustos 2013 olarak belirlendi.
:)