Anthony Hopkins, Colin Farrell ve Jeffrey Dean Morgan Başrollü Solace Filmi

The Hollywood Reporter aracılığı ile işte Afonso Poyart tarafından yönetilen, Anthony Hopkins, Colin Farrell, Jeffrey Dean Morgan, Abbie Cornish ve Sharon Lawrence yeni gizem ve gerilim filmi Solace’a ilk resmi bakış:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Konu:
“Doğaüstü becerileri olan bir suç analizcisi (Anthony Hopkins), usta bir FBI ajanının(Jeffrey Dean Morgan) tuhaf bir seri cinayeti çözmesine yardım etmek için emekliliğini yarıda bırakıp işe döner.
Yalnızca katilin de (Colin Farrell) doğaüstü yeteneklerinin olduğunu görmek için bu seri katil vakasının içine çekilir, bu da birbirinin her hareketini kestirebilen iki kişi arasında bir restleşmeye dönüşür.”

Oldukça enteresan bir konusu var! Tüm olayın nasıl gideceğini görmek için sabırsızlanıyorum!

Filmin yönetmeninden birkaç cümle:

“Bu filmin, yapı, hikaye ve güçlü karakterler açısından harika bir dengesi var. Ben özellkle senaryonun sinemasal potansiyelini keşfederken ve Anthony Hopkins tarafından canlandırılan doğaüstü görüşleri olan birinin aklına girebilme olayından etkilenmiştim ve gördüklerini görselleştirebildim. Tony, Jeff, Abbie ve Colin ile çalışmak her zaman bir rüya idi ve bir araya gelecek daha iyi bir ekip tanımıyorum.”

Yönetmen Afonso Poyart

Filmin, 2014’de gösterime girmesi bekleniyor.
:)