Anneler Günü’nden Yeni Klip

Anneler Günü FilmiDarren Lynn Bousman tarafından yönetilen korku ve gerilim filmi Anneler Günü’nün dört yeni klibi elimizde:


Anneler Günü – Doktor musunuz?


Anneler Günü – Bana gülümsemeni göster!


Anneler Günü – Anladın mı?


Anneler Günü – Bana doğruyu söyleyip söylemediğini bilmek istiyorum.

Konu:
“Kötü sonuçlanan bir banka soygunu sonrasında, üç kardeş kanundan kaçarak ve annelerinin (Rebecca De Mornay) kendilerine bir çıkış yolu bulacağını umarak eve dönerler. En küçük kardeş Johnny (Matt O’Leary) vurulmuştur ve hain ortakları tüm parayı alıp kayıplara karışmıştır.
Ancak kardeşler eve döndüklerinde, tüm eşyalarının gitmiş olduğunu görürler ve annelerini hiç bir yerde bulamazlar. Anneleri evi aylar önce hacizde kaybetmiştir. Evin yeni sahipleri Beth ve Daniel Sohapi (Jaime King ve Frank Grillo) ve onların misafirleri, zamansız bir doğum doğumgünü için toplanmışlardır, ancak kardeşlerin esiri olurlar.
Çok zaman geçmeden anne gelir, yanında oğlanların kız kardeşi Lydia (Ann Woll)yı da getirir ve annenin çocuklarını korumak için kesinlikle her şeyi yapacağı belli olur. Korkunç bir akşam, durumun kontrolünü ele alır ve oğullarının kanundan kaçmasını tezgahlar. Esirler yaşam mücadelesi verirken, taraflar belli olacak, sırlar açığa çıkacak ve günahlar cezalandırılacaktır.”

Film, Charles Kaufman’ın 1980 yılında çıkan aynı isimli filminin tekrar çekimi.
:)


Tweet