Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Film Fragmanı

Aktrist Jennifer Lawrence, Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak için Katniss olarak geri dönüyor, işte çok beklenen devam filminin ilk resmi fragmanı:

Açlık Oyunları 2 Filmi


AÇLIK OYUNLARI 2 ATEŞİ YAKALAMAK

Her devrim bir kıvılcımla başlar.

Konu:
“Açlık Oyunları 2 filmi, Katniss Everdeen’in yoldaşı Peeta Mellark ile 74. Açlık Oyunlarını kazanmasından sonra eve dönmesinden başlıyor. Kazanmak, geri dönmeleri ve bölgeler arasında Zafer Turu atmak için ailelerini ve yakın arkadaşlarını bırakmaları demek. Yol boyunca Katniss, bir isyanın başlayacağını hisseder ancak Capitol, Başkan Snow 75. Açlık Oyunlarını (Çeyrek Yarışma) – yani Panem’i sonsuza dek değiştirebilecek müsabakayı hazırlarken hala kontroldedir.”

Oyunlardan görüntü yok ancak Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak’ın bu fragmanı beni yine de yakalamayı başardı! Dahasını görmek için sabırsızlanıyorum!

Filmin yönetmeni Francis Lawrence. Jennifer Lawrence dışında filmin oyuncuları Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Lenny Kravitz, Elizabeth Banks, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Toby Jones, Willow Shields, Phillip Seymour Hoffman, Sam Claflin, Jena Malone, Lynn Cohen, Meta Golding, Amanda Plummer ve Jeffrey Wright. Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak için gösterim tarihi 22 Kasım 2013 olarak belirlendi.
:)