Reklamlar

Thor 2 The Dark World Film Konusu

Thor 2 The Dark World FilmiMarvel aracılığı ile Marvel’in Thor’unun devam filmi Thor 2 diğer ismiyle Thor The Dark World’ün ilk resmi konu özetini paylaşıyoruz:

Chris Hemsworth başrollü Thor 2 Filmi.

Konu Özeti:
Marvel’in Thor’u: The Dark World, Thor’un, Mighty Avenger’ın beyaz perde macerasına devam ediyor, Thor evrenin kendisinden önce gelen bir gölgeli düşmanından dünyayı ve Nine Realms’i kurtarmak için mücadele veriyor. Marvel’in Thor’u ve Marvel’in Yenilmezler’inden sonra Thor, kosmos içerisinde düzeni tekrar kurmaya çabalıyor…fakat intikam peşindeki Malekith tarafından salınan eski bir ırk evreni karanlığa döndürmeye geliyor. Odin ve Asgard’ın bile dayanamadığı bir düşmanla karşılaşan Thor, en tehlikeli ve kişisel yolculuğuna çıkmaktadır, bu yolculuk kendisini Jane Foster ile yeniden bir araya getirecek ve hepimizi kurtarmak için her şeyini feda ettirecektir.

Chris Hemsworth’ün dışında Thor 2 oyuncu kadrosunda Natalie Portman, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Idris Elba, Christopher Eccleston, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Kat Dennings, Ray Stevenson, Zachary Levi, Tadanobu Asano, Jaimie Alexander, Rene Russo ve Anthony Hopkins yer alıyor. Yönetmen Alan Taylor, filmi yönetiyor.

Gökgürültüsü tanrısı 8 Kasım 2013’de yine sinemalarda olacak.
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: