Reklamlar

The Seventh Son Filmi

The Seventh Son (daha önce The Last Apprentice olarak belirlenmişti) Sergei Bodrov tarafından yönetilen Legendary Pictures için yeni bir fantastik film ( Cengiz Han filminin yönetmeni). Film, Joseph Delaney tarafından yazılmış seri roman The Last Apprentice’dan uyarlama bir film. Hikaye, 1700lerde cadılar da dahil olmak üzere hayaletleri kovmayı öğrenmiş yedinci oğlun yedinci oğlu etrafında dönüyor. Filmin oyuncuları arasında Jeff Bridges, Ben Barnes, Alicia Vikander ve Julianne Moore yer alıyor. The Seventh Son’un vizyon tarihi 15 Şubat 2013 olarak belirlendi.

The Seventh Son Fragman

2011 Comic Con’da The Seventh Son’un video paneli:


Panel esnasında sunduğumuz concept artlara daha iyi bakabilmek için:
(Büyütmek için resme tıklayınız.)
Konu:
“Yıllarca, yerel büyücü (Jeff Bridges) kasabasını kötü şeylerden korudu. Şimdi sona yaklaşma vakti geldi, ancak görevi kime devredecek? Birçok çırak denedi… Kimisi bocaladı, kimisi kaçtı, kimisi hayatta kalmayı başaramadı. Sadece bir çocuk kaldı. Thomas Ward (Ben Barnes). Bu çocuk son umut. Ama kasabanın en tehlikeli cadısı Anne Malkin (Julianne Moore)’e karşı şansı var mı?”

Hikaye aslında, yedinci oğlun yedinci oğlunun, arasında hiç kız çocuğu olmadan daimi sıra içerisinde gelmişse doğaüstü güçlere (sihirli güçler, iyileştirici güçler vb) sahip olacağı gibi eski bir geleneksel inanca dayanıyor.

Jeff Bridges ve Ben Barnes usta bir büyücü ve çırak olarak 1700lerde geçen karanlık bir fantazi filmde? Bana bayağı cezbedici geldi! The Seventh Son filmi için yerimi ayırın!

The Seventh Son ile ilgili gelişmeler için bizimle kalın.
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: