Reklamlar

Son Durak 6 Filmi

Son Durak 6 FilmiSon Durak 4 filminin serinin son filmi olduğunu düşünmüştük, stüdyolar da sonunda öyle söylemişti… Sonra Ağustos 2011’de vizyona girecek olan Son Durak 5 geldi. Son Durak filminin karakterleri ölebilir ama yapımın kendisi kesinlikle ölüme dayanıklı. Aslında ortada bir başka Son Durak filmi konusu var, evet Son Durak 6 için hazır olun! Şu an resmi olarak onaylanmış değil, ancak yapımda canlanan bir karakter olan oyuncu Tony Todd, Dread Central’a en azından arka arkaya çekilecek iki bölüm daha bekleyebileceğimizi söyledi:

Son Durak 6 Fragman

“Benim bölümümü genişlettiler, yapımcı bana Vancouver’i terk ederken, Number 1’da açılırsa iki filmin daha eşzamanlı çekileceğini söyledi.”
Oyuncu Tony Todd

Umalım ki Son Durak 5 sinemalarda tutulsun, sonra Son Durak 6’ya düşünebilirler! Bu arada Son Durak 6 filmi ile ilgili tahminleriniz var mı? Senaristler buraya uğrarlarsa diye kendileriyle paylaşmak istediğiniz herhangi bir şey var mı? Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Son Durak 6 filmiyle ilgili daha fazla detay için bizimle kalın!
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: