Reklamlar

Pamuk Prenses ve Avcı 2 Filmi

Pamuk Prenses ve Avcı 2 - Pamuk Prenses ve Avcı Devam FilmiKristen Stewart ve Chris Hemsworth başrollü aksiyon fantastik filmi Pamuk Prenses ve Avcı’nın bir devam filmi, Universal tarafından masaya yatırıldı.Niyetleri başından beri Pamuk Prenses etrafında dönen yeni bir yapım yaratmaktı. Filmin sinemalarda iyi hasılat ediyor olması sayesinde şimdi devam etmeye kesin olarak karar verdiler. Evet, Pamuk Prenses ve Avcı 2’yi de göreceğiz.

Pamuk Prenses ve Avcı 2 Fragman

Senarist David Koepp (“Örümcek Adam” ve “Jurassic Park” senaristi), Pamuk Prenses ve Avcı’nin senaristi olarak kadroya dahil edildi. Kristen Stewart ve Chris Hemsworth ile daha fazla film için anlaşılmıştı ve onlar da geri dönmek için oldukça hevesliler, Yani Pamuk Prenses ve Avcı olarak rollerine geri dönecekler. Ancak Yönetmen Rupert Sanders’in dönüp dönmeyeceği konusunda kesin bilgi verilmedi.

İşte ilk Pamuk Prenses ve Avcı filminin fragmanı:


Pamuk Prenses ve Avcı 2’nin konusu henüz yayınlanmadı. Ama ilk film vizyondan kalktıktan sonra yayınlanacaktır.

Pamuk Prenses ve Avcı 2’nin konusu ile ilgili tahmininiz var mı? Yeni kötü karakter kim olacak? Düşüncelerinizi paylaşın.

Pamuk Prenses ve Avcı 2 il ilgili daha fazla bilgi için bizi takip edin.
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: