Reklamlar

Noah Filmi

Noah FilmiYönetmen Darren Aronofsky (Şampiyon ve Siyah Kuğu filmlerini bize sunan), çok eski atanın ve ailesini ve tüm hayvanların temsilcilerini mit bir selden kurtarmak için inşa ettiği geminin destansı hikayesinden ilham alınan yeni drama filmi Noah üzerinde çalışıyor. Oyuncu Russell Crowe, Nuh rolünde, aktrist Jennifer Connelly ise Nuh’un karısı Naameh’i oynuyor.

Noah Fragman

Niye bu projeyi yaptığına dair Yönetmen Darren Aronofsky’den birkaç cümle:

“Bu dünyanın sonu ve Titanik’den sonraki ikinci en meşhur gemi. Bence tam zamanı çünkü benim için en büyük konu bu gezegen üzerinde yaşanmakta olan çevresel kıyamet. Bence bizimle alakalı olan çok çok önemli bir konu. Nuh ilk çevreci idi. Gerçekten çok ilginç bir karakter.
[…]
Çocukluğumdan beri, Nuh’un ve ailesinin hikayesinden çok etkilenirim. Sayısız jenerasyonun görüntüleri inancın bu destansı hikayesine yayılmış. Umudum, Nuh’un tutkusu ve sabrına beyaz perde için bir pencere açabilmek”
Yönetmen Darren Aronofsky

Filmden önce kendisi projeyi stüdyolara daha iyi satabilecek bir çizgi roman üzerinde çalışmış:


Noah – Darren Aronofsky ve Nico Henrichon’dan çizgi roman

Paramount ve New Regency, 150 milyon dolarlık bütçe ile projeye hazırlanıyor. Noah için gösterim tarihi 28 Mart 2014 olarak belirlendi.

Noah ile ilgili daha fazla detay yakında burada!
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: