Reklamlar

Monster High Filmi

Canavar Lisesi FilmiMonster High Mattel’in yeni moda bebeklerinin yeni bir serisi. Yapım Temmuz 2010’da başlayacak. Karakterlerin ilham kaynağı canavar filmleri ve korku kurguları, bu da onları diğer bir çok moda bebekten ayrı kılıyor. Karakterler Dracula, Frankenstein’ın canavarı, Mumya, Medusa, Kara Gölün Canavarı, zombiler ve kurt sürüleri gibi meşhur canavarların kendisi ya da çocuğu olarak anlatılıyor. Universal şimdi Mattel’in ürünlerine dayanan canlı aksiyon müzikal filmi planlıyor. Senarist Alfred Gough ve Miles Millar filmin senaryosunu yazmak için anlaştılar, Marc Shaiman ve Scott Wittman ise müziklerini yazmak ve bestelemek konusunda görüşme safhasındalar. Film, büyük olasılıkla 2012’de gösterime girecek.

Monster High Fragman

Monster High filmini desteklemek için Mattel tarafından yaratılan anime edilmiş serilerden bir parça:

Konu:
“Monster High, lisenin sıkıntı ve güçlüklerine karşı koymak için dünyanın en meşhur canavarlarının ergen torunlarını bir araya getiriyor.”

Monster High’de büyük bir potansiyel var, ancak canlı aksiyon ile yapma yoluna giderlerse, doğru oyuncu kadrosunu bulsalar ve kostüm ve CGI konusunda cimri olmasalar iyi ederler! Ucuz bir uyarlama ile başarılı olunamaz…

Monster High filmi ile ilgili detaylar çıkar çıkmaz sizinle burada paylaşacağız.
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: