Reklamlar

Korku Gecesi 2’den Fragman ve Afiş

İşte Eduardo Rodriguez tarafından yönetilen yeni Korku Gecesi filmi Korku Gecesi 2 New Blood’ın resmi afişi:

(Büyütmek için resme tıklayınız.)


KORKU GECESİ 2 NEW BLOOD

Konu:
“Gerri Dandridge (Jaime Murray) gündüzleri seksi bir profesördür, ancak geceleri insan kanına susamış gerçek bir vampire dönüşmektedir. Bir grup liseli öğrenci Romanya’da okumak için yurtdışına gidince, kendisini Gerri’nin korkutucu şehvet ve törerüne maruz kalmış bulurlar. Charley (Will Payne) ve ‘Evil’ Ed (Chris Waller), ‘yeni ay bakiresi’ kanını içmekten ve bu kanda banyo etmekten Gerri’yi uzaklaştırmalıdır, ki bu Charley’in eski kız arkadaşı Amy (Sacha Parkinson)’nin başına gelmiştir. ‘Korku Gecesi’ adındaki reality showun vampir avcısı sunucusu Peter Vincent (Sean Power)’in yardımını Gerri’nin planını önlemek ve Amy’i ölümden daha beter bir kadere mahkum etmemek için isterler.”

Aşağıdan Korku Gecesi 2’nin resmi fragmanını izleyebilirsiniz:

Korku Gecesi 2 diyorlar ancak devam filmi değil: aslında bir başka yeniden çekim… Başrol karakterlerini oynamaları için yeni aktörler almışlar… Ama bakın muhteşem oyuncu Jaime Murray (Bilim kurgu dizisi Defianceda Stahma Tarr rolünü canlandırıyor) başrolde olduğundan, Korku Gecesi 2 New Blood’a şimdiden bir bilet!

Film direkt olarak DVD ve BluRay olarak çıkacak. Yayınlanma tarihi ise 1 Ekim 2014 olarak belirlendi.
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: