Reklamlar

Kobra Uzay Korsanı Filmi

Fransız film yapımcısı Alexandre Aja (Piranha 3D’nin de yapımcısı) Buichi Terasawa tarafından yazılıp çizilen uzay-opera serisinin film uyarlaması olan Kobra: Uzay Korsanı filmi üzerinde çalışıyor. Alexandre Aja gerçekten Kobra için olduk.a heyecanlı: Kahramanı ilk kez çocukken televizyonda animasyon serileri izlerken keşfetmiş. Şimdi Kobra: Uzay Korsanı’nı beyaz perdeye taşımaya kararlı ve canlı aksiyon uyarlamasının senaryosu üzerinde çok sıkı çalışıyor. Filmin gösterim tarihi 2013 olarak belirlendi.

Kobra: Uzay Korsanı Fragman

Kobra: Uzay Korsanı filminin ilk resmi tanıtım posteri:
(Büyütmek için resme tıklayınız.)

KOBRA: UZAY KORSANI

Konu:
“Film Kobra üzerinde dönüyor. Kobra, Birleşmiş Galaksiler Federasyonu ile çalışmayı reddetmesi onu çok karlı bir işten alıkoyan, adı çıkmış düzenbaz bir korsandır. Kimliğini saklamaya çalışırken ve yakalanmaktan kaçınırken, Kobra Jane adında kız kardeşleri ile birlikte yollarda olan ve sırtlarına bir hazine dövmesi yapan seksi para avcısı ile birlikte çalışır. Amaçları: Mars’taki kaybolmuş hazineyi özgürleştirmek.”

Yönetmen Alexandre Aja filmin ruhunun manganın özünü yakalayacağına söz veriyor:

“Kobra’nın özünü korumak zorundayız. O bir maceraperest ve bir baştan çıkarıcı. Seksi yönler de filmin içine girmeli. Komedi ve macera tarafının olduğu gibi. Terasawa tarafından yaratılan tüm evren beyaz perdeye olduğu gibi aktarılmalı.”
Yönetmen Alexandre Aja

Orjinal animenin Tv serisinin açılışı:


Kobra’yı sizce kim oynamalı?

Kobra: Uzay Korsanı filminin detayları için bizimle kalın!
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: