Reklamlar

Interstellar Filmi

Yönetmen Christopher Nolan, Alberta, Kanada’da yeni bilim kurgu filminin çekimlerini sürdürüyor. Film, Interstellar olarak isimlendirildi. Oyuncular Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Bill Irwin, John Lithgow, Casey Affleck, Wes Bentley, Mackenzie Foy, Timothée Chalamet, David Oyelowo, Ellen Burstyn ve Michael Caine gibi isimlerden oluşuyor. İşte Interstellar’ın resmi konu özeti:

Konu:
“Film, insanın uzay yolculuğu konusundaki sınırlarını aşmak ve yıldızlararası bir yolculuğa dahil olan uzun mesafeleri yenmek için yeni keşfedilmiş solucan deliğini kullanan bir grup kaşifin maceralarını anlatıyor.”

Einstein’ın genel izafiyet teorisinin astrofiziksel sonuçları üzerindeki en önemli uzmanlardan olan Kip Thorne, filme danışmanlık ediyor. Yani bu sağlam bir bilim kurgu filmi olacağının işaretçisi mi? Christopher Nolan işin içine girdiğinden pek sanmıyorum… sanırım bazı harika bilim teorilerine dayanan inanılmaz eğlenceli bir film olacak.

Etkileyici oyuncu kadrosunu düşünürsek, Interstellar’ın bir uzay operası olabileceğinden şüpheleniyorum, arka plana uzay yolculuğunu ve büyük ihtimal zamanda yolculuğu alan karakter odaklı bir film gibi duruyor daha çok (tabi doğru olmayabilir).

Interstellar için gösterim tarihi 7 Kasım 2014 olarak belirlendi.

Interstellar ile ilgili daha detaylı bilgi için bizi takip edin.
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: