Reklamlar

Görevimiz Tehlike 5 Filmi

Görevimiz Tehlike 5 FilmiGörevimiz Tehlike 4, diğer ismiyle Görevimiz Tehlike Hayalet Protokol çok büyük başarı elde etti. Sadece film gişelerde iyi iş yapmakla kalmadı, bunu kesinlikle hak etti de: konu çok sağlamdı ve çok aksiyon vardı. Yani Paramount, Görevimiz Tehlike 5’i planlamaya başladı bile.

Görevimiz Tehlike 5 Fragman

Görevimiz Tehlike 4, takımı devralan Jeremy Renner’ın yeni karakteri ile, Tom Cruise’u Ethan Hunt olarak izlediğimiz son yapım olacaktı aslında. Ama merak etmeyin, o zamandan bu zamana planlarda değişiklikler oldu:

“Bence [Ethan Hunt IMF meşalesini Jeremy Renne’ye devrediyor] daha önce bir plan yapılabilirdi. Ancak film ilerlerken ve biz bu kadar zevk alırken, sanırım Ethan Hunt’ın emekliliği fikri başarısız olacaktı. Tom Cruise birden, neden bu filmi yapmayı bu kadar çok sevdiğini hatırladı ve ‘e, neden daha fazla yapmayayım o zaman?’deyiverdi.”
Aktör Simon Pegg

Tom Cruise ve Simon Pegg’in geri döneceği süper bir haber. Jeremy Renner da rolüne geri dönse çok iyi olurdu. Yönetmen Brad Bird, ikinci filmi yönetmek için geri dönmeye açık olduğunu ancak pek mümkün olmadığını, çünkü “bu seri ile ilgili eğlenceli olan şeyin her zaman farklı bir yönetmenin o koltukta oturması ve farklı bir başarı elde etmeye çalışması” olduğunu söyledi.

Şu an resmi bir açıklama yok, ancak Paramount Film Grubunun başkanı Adam Goodman, yapılacak ilk işinTop Gun 2 ve sonra Görevimiz Tehlike 5’in planı olduğunu söyledi.

Görevimiz Tehlike 5 il ilgili daha fazla bilgi için bizi takip edin.
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: