Reklamlar

The Expendables 3 Tanıtım Fragmanı

22 Aralık 2013
The Expendables 3 Tanıtım Fragmanı için yorumlar kapalı

Lionsgate aracılığı ile , Sylvester Stallone’nin yıldız dolu aksiyon film yapımının son ayağı The Expendables 3’ün ilk resmi tanıtım fragmanı:

Patrick Hughes tarafından yönetilen The Expendables 3


THE EXPENDABLES 3
Konu:
“Barney Ross (Sylvester Stallone) tarafından yönetilen paralı asker grubu Cehennem Melekleri, takımın ilk kurucularından Conrad Stonebanks (Mel Gibson) ile karşılaşır. Ross, Conrad acımasız bir silah kaçakçısı olduktan sonra onu öldürmeye zorlanmıştır ancak Stonebanks hayatta kalmıştır ve şimdi kendisini Cehennem Melekleri’ni yok etmeye adamıştır. Ross, takımın bu eski düşman ile başa çıkmasına yardım etmek üzere yeni ve daha genç bir jenerasyonu işe alır.”

The Expendables 3’ün etkileyici kadrosu şu isimlerden oluşuyor Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Mel Gibson, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Terry Crews, Dolph Lundgren, Kelsey Grammer, Randy Couture, Kellan Lutz, Ronda Rousey, Victor Ortiz, Glen Powell.

Bu arada fragmanda çalan şarkıyı merak edenler için söyleyelim; 1914’de İngiliz ordu bandosu başı Çavuş tarafından F. J. Ricketts (1881–1945) tarafından yazılan “Colonel Bogey March”ın remixi. Marş, kült film Kwai Köprüsü’nde de kullanılmıştı.

The Expendables 3 için gösterim tarihi 15 Ağustos 2014 olarak belirlendi.
:)

Arnold Schwarzenegger ve Harrison Ford Cehennem Melekleri 3’ün setinde

1 Eylül 2013
Arnold Schwarzenegger ve Harrison Ford Cehennem Melekleri 3’ün setinde için yorumlar kapalı

Arnold Schwarzenegger, resmi Instagram hesabı aracılığı ile Bulgaristan, Avrupa’daki Cehennem Melekleri 3’ün setinden bu fotoğrafı paylaştı:

Cehennem Melekleri 3 Fragman

(Büyütmek için resme tıklayınız.)


Cehennem Melekleri 3’ün harika bir ilk gün çekimiydi. Harrison Ford ve yönetmenimiz Patrick Hughes ile çalışmak muhteşem.
Arnold Schwarzengger (Instagram aracılığı ile)


Konu:
“Barney Ross (Sylvester Stallone) tarafından yönetilen paralı asker grubu Cehennem Melekleri, takımın ilk kurucularından Conrad Stonebanks (Mel Gibson) ile karşılaşır. Ross, Conrad acımasız bir silah kaçakçısı olduktan sonra onu öldürmeye zorlanmıştır ancak Stonebanks hayatta kalmıştır ve şimdi kendisini Cehennem Melekleri’ni yok etmeye adamıştır. Ross, takımın bu eski düşman ile başa çıkmasına yardım etmek üzere yeni ve daha genç bir jenerasyonu işe alır.”

Kimi seçersiniz: Sylvester Stallone mi, Arnold Schwarzenegger mi, Mel Gibson mı yoksa Harrison Ford mu?

15 Ağustos 2014’de sinemalarda.
:)

Wesley Snipes Cehennem Melekleri 3

26 Ağustos 2013
Wesley Snipes Cehennem Melekleri 3 için yorumlar kapalı

Aktör Wesley Snipes, Cehennem Melekleri 3’ün Bulgaristan, Avrupa’daki setinde görüntülendi:

Cehennem Melekleri 3 Film Fragmanı

(Büyütmek için resme tıklayınız.)Konu:
“Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) ekibin geri kalanı, Barney ile birlikte Cehennem Melekleri’ni yıllar önce kuran Conrad Stonebanks (Mel Gibson) ile karşı karşıya gelir.
Stonebanks, şimdi Cehennem Melekleri’nin sonunu getirmeye and içmiştir — ancak Barney’in başka planları vardır. Barney, yeni kanı ile eski kanına karşı mücadele etmek zorunda olduğuna karar verir ve daha genç, daha hızlı ve daha teknoloji yatkını kişileri işe alarak Cehennem Melekleri ekip üyeleri için yeni bir çağ başlatır.”

Wesley Snipes vampirleri ve somalili korsanları öldürebilir, onun için büyük bir olay değil, ama kurtulamadığı bir düşmanı var: Vergi toplama ve vergi hukukundan sorumlu Amerikan hükümetinin IRS kolu! LoL!

15 Ağustos 2014’de sinemalarda.
:)

Cehennem Melekleri 3 Film Konusu ve Kaçak Fotoğraflar

20 Ağustos 2013
Cehennem Melekleri 3 Film Konusu ve Kaçak Fotoğraflar için yorumlar kapalı

The Expendables 3 MovieSylvester Stallone ve ekibi, şu an Bulgaristan, Avrupa’da Cehennem Melekleri 3’ün çekiyor. Ve Lionsgate filmin resmi konu özetini yayınladı:

Cehennem Melekleri 3 Fragman

Konu:
“CEHENNEM MELEKLERİ 3’de Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) ekibin geri kalanı, Barney ile birlikte Cehennem Melekleri’ni yıllar önce kuran Conrad Stonebanks (Mel Gibson) ile karşı karşıya gelir. Stonebanks sonrasında acımasız bir silah kaçakçı ve Barney’in öldürmek zorunda kaldığı biri olmuştur… ancak sadece öldürdüğünü düşünmüştür. Ölmekten kurtulan Stonebanks, şimdi Cehennem Melekleri’nin sonunu getirmeye and içmiştir — ancak Barney’in başka planları vardır. Barney, yeni kanı ile eski kanına karşı mücadele etmek zorunda olduğuna karar verir ve daha genç, daha hızlı ve daha teknoloji yatkını kişileri işe alarak Cehennem Melekleri ekip üyeleri için yeni bir çağ başlatır. Son görev, Cehennem Melekleri’nin en kişisel savaşında klasik- eski tarz ile yüksek teknoloji uzmanlığı arasındaki bir çarpışmaya döner.”

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews ve Arnold Schwarzenegger rollerine geri dönüyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Wesley Snipes, Antonio Banderas, Mel Gibson, Harrison Ford, Kellan Lutz, MMA dövüşçüsü Ronda Rousey, ağır siklet boks şampiyonu Victor Ortiz ve Glen Powell da yer alıyor.

Setten birkaç kaçak görüntü:


Mel Gibson’ın vücudu harika! Siz kimi tutuyorsunuz: Mel Gibson mı yoksa Sylvester Stallone mi?

Gösterim tarihi: 15 Ağustos 2014.
:)

Alacakaranlık Oyuncusu Kellan Lutz, Cehennem Melekleri 3’ün kadrosuna katılıyor!

24 Temmuz 2013
Alacakaranlık Oyuncusu Kellan Lutz, Cehennem Melekleri 3’ün kadrosuna katılıyor! için yorumlar kapalı

Alacakaranlık film yapımında vampir Emmett Cullen’i canlandıran Aktör Kellan Lutz, Cehennem Melekleri 3’ün kadrosuna katılıyor.

Cehennem Melekleri 3 Film Fragmanı

The Wrap’a göre Kellan Lutz, bir grup “genç teknoloji meraklısı aksiyon kahramanının” lideri olarak yer alacak. Grubu, Stallone’nin grubu ile anlaşmazlık içinde olacak, ancak sonunda günü kurtarmak için bir araya gelecekler.

Bu aktör bana Dolph Lundgren’i hatırlatıyor. Her neyse, kadroya girmesi iyi olmuş mu dersiniz?

Filmin yönetmeni Avustralyalı yönetmen Patrick Hughes. 15 Ağustos 2014’de sinemalarda olacak.
:)

Patrick Hughes tarafından yönetilen Cehennem Melekleri 3 Filmi

25 Nisan 2013
Patrick Hughes tarafından yönetilen Cehennem Melekleri 3 Filmi için yorumlar kapalı

Cehennem Melekleri 3 Filmi Sylvester Stallone, Cehennem Melekleri 3’ün sadece bir önemli filmi olan genç Avustralyalı yönetmen Patrick Hughes tarafından yönetileceğini duyurdu:

Yönetmen daha önce western gerilimi Red Hill’i yönetmişti, fragmanını buradan izleyebilirsiniz:


RED HILL

Hughes aynı zamanda kısa film olan “Signs”ı yönetmişti ve Stallone bunu kesinlikle izlemenizi öneriyor zira çok iyi geleceğini söylüyor:

İtalyan Stallion, Hughes’ün iş için uygun olduğunu söylüyorsa öyledir herhalde!

Cehennem Melekleri 3 Fragman

Cehennem Melekleri 3 filmi 2014’ün yazında gösterime girecek.
:)

The Expendables 3 Filmi – Nicolas Cage, Sylvester Stallone’nin aksiyon filmi yapımına dahil oluyor!

6 Kasım 2012
The Expendables 3 Filmi – Nicolas Cage, Sylvester Stallone’nin aksiyon filmi yapımına dahil oluyor! için yorumlar kapalı

The Expendables 3 FilmiSylvester Stallone, resmi facebook sayfasında Aktör Nicolas Cage’in The Expendables 3’de oynayacağını yazdı:

The Expendables 3 Film Fragmanı

THE EXPENDABLES 3:
İlk ikisiyle aynı tutku ve bağlılıkla yeni filme hazırlanıyoruz. Gruba yeni bir ses getirecek usta oyuncu Nicolas Cage ile anlaştık. Umarız Harrison Ford, Wesley Snipes ve Mickey Rourke’yi gerçek hale getirebiliriz. Bu yapımcının çok büyük bir görevi. Aynı atik ve coşkun hikaye şeması ile devam edeceğiz, ki bu efsanenin bir gereği. Sonda ne olacak peki? Garanti veremem. İlk olarak iki kere çekecektik, ama insanların ilgisi üçüncüsünü çekmeye itti bizi. İnsanlara ve kendimize eğlence verebildiğimiz sürece sanırım ‘The Expendables’ oynamaya devam edeceğiz. Şimdilik olması gerektiği ve kimi eleştirmenlerin istediği gibi ‘expandable’ değiliz.
Sly Stallone

Nicolas Cage Expendables takımının arkadaşı mı yoksa düşmanı mı olacak? Ne dersiniz? Düşüncelerinizi paylaşın!
:)


En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: