Reklamlar

Need for Speed Afiş

22 Aralık 2013
Need for Speed Afiş için yorumlar kapalı

Scott Waugh tarafından yönetilen yeni film uyarlaması Need for Speed’in ilk resmmi afişi yayınlandı:

Need for Speed Film Fragmanı

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Konu:
“Zengin bir iş birliği ile çevrelenmiş, hapishaneden yeni çıkan araba tamircisi ve sokak yarışçısı Tobey (Aaron Paul), aklında intikam fikriyle ülkeyi baştan aşağı geçer. Planı öğrenen eski ortağı, yarış başladığında kafasına büyük bir para ödülü biçer.”

Aaron Paul, yarışla zamanını boşa harcayacağına meth pişirme işine devam etse daha iyi olur aslında…

İşte henüz izlememiş olanlar için Need for Speed’in fragmanı: Fortsätt läsa »

Aaron Paul Başrollü canlı aksiyon film uyarlaması Need for Speed’den fragman

19 Kasım 2013
Aaron Paul Başrollü canlı aksiyon film uyarlaması Need for Speed’den fragman için yorumlar kapalı

Aaron Paul başrollü yeni canlı aksiyon film uyarlaması Need for Speed’in ful fragmanını izleyelim:

Scott Waugh tarafından yönetilen Need for Speed Filmi.


NEED FOR SPEED
Konu:
“Zengin bir iş birliği ile çevrelenmiş, hapishaneden yeni çıkan araba tamircisi ve sokak yarışçısı Tobey (Aaron Paul), aklında intikam fikriyle ülkeyi baştan aşağı geçer. Planı öğrenen eski ortağı, yarış başladığında kafasına büyük bir para ödülü biçer.”

Need for Speed’in bu yeni fragmanı ilkinden bile daha iyi görünüyor. Ama bu zamana kadar film, Hızlı ve Öfkeli yapımı ile yarışamadı… Her neyse filmdeki arabalar bir harika.

Gösterim tarihi: 7 Şubat 2014.
:)

Need for Speed Movie Fragman

27 Eylül 2013
Need for Speed Movie Fragman için yorumlar kapalı

Popüler video oyununa dayanan yeni film Need for Speed’in ilk resmi film fragmanı online olarak yayınlandı, aşağıdan izleyebilirsiniz:


NEED FOR SPEED
Konu:
“İşlemediği bir suç için yargılanan kaslı araba tamircisi ve sokak yarışçısı Tobey (Aaron Paul), boş yere hüküm giymesinden sorumlu olan adamla hesaplaşmaya kararlı bir şekilde hapishaneden çıkar.”

Aktör Aaron Paul, Breaking Bad dizisindeki Jesse Pinkman rolü sayesinde belli bir üne kavuştu. Sizce Need for Speed, Hollywood’daki kariyerine ivme katar mı?

Filmin yönetmeni Scott Waugh. Aaron Paul dışında oyuncu kadrosunda Dominic Cooper, Imogen Poots, Scott Mescudi, Ramon Rodriguez, Michael Keaton, Rami Malek, Dakota Johnson ve Harrison Gilbertson yer alıyor.

Gösterim tarihi: 14 Mart 2014.
:)

Need for Speed Film Öngösterim

11 Haziran 2013
Need for Speed Film Öngösterim için yorumlar kapalı

Yeni canlı aksiyon filmi Need for Speed’in sahne arkasını gösteren resmi bir video online olarak yayınlandı, işte filmden birkaç görüntü! Aşağıdan izleyelim:

Need for Speed Film Fragmanı


Need for Speed – Sette
Konu:
“İşlemediği bir suçtan mahkum olan araba tamircisi ve sokak yarışçısı Tobey (Aaron Paul), yanlış yargılanmasının sorumlusu olan adamın icabına bakmaya yemin ederek hapishaneden çıkar. Tobey yolu cesur bir ülke boyu seyahatinde adeta parçalar- seyahat önce intikam için başlar ancak intikamlardan yalnızca biri olacağı kesinleşir.”

Need for Speed, büyük ihtimalle Fast and Furious kitlesinin ilgisini çekecek. Arabalar harika görünüyor ve birkaç muhteşem araba hilesi de var! Ancak Aktör Aaron Paul, Tanrı Vin Diesel’in yanında önemsiz bir yarışçı olarak kalıyor…

Filmin yönetmeni Scott Waugh (“Şeref Madalyası”nın yönetmeni), başrolde ise Aaron Paul, Dominic Cooper, Ramon Rodriguez, Rami Malek, Imogen Poots, Dakota Johnson ve Scott Mescudi yer alıyor.

Need For Speed için gösterim tarihi 14 Mart 2014 olarak belirlendi.

Bu arada videodaki arabalardan herhangi birini anladınız mı? Hangi modelleri fark ettiniz?
:)

Need For Speed Filmi – Kaçak fotoğraflar

12 Nisan 2013
Need For Speed Filmi – Kaçak fotoğraflar için yorumlar kapalı

Yeni Need for Speed filminin setindeki muhteşem arabaların fotoğrafları online olarak yayınlandı, bir göz atalım:

Need For Speed Film Fragmanı – 14 Mart 2014’de sinemalarda

(Büyütmek için resme tıklayınız.)

Konu:
“Zengin iş birlikçilerle çevrelenmiş hapishaneden yeni çıkmış sokak yarışçısı (Aaron Paul), aklındaki intikam fikriyle ülke çapındaki bir yarışmaya katılır. Eski ortağı planı öğrenir ve yarış başlarken kellesine büyük bir ödül koyar.”

Kırmızı mı yoksa sarı arabaları mı tercih edersiniz?

Oyuncu kadrosunda Aaron Paul, Imogen Poots, Dominic Cooper, Michael Keaton, Ramon Rodriguez, Rami Malek, Harrison Gilbertson, Kid Cudi ve Dakota Johnson yer alıyor. Filmin yönetmeni Scott Waugh.
:)

Need for Speed Filmi

10 Kasım 2012
Need for Speed Filmi için yorumlar kapalı

Yeni Need For Speed filmi için kısa bir konu özeti online olarak yayınlandı:

Need for Speed Film Fragmanı

Konu:
“Hikaye, yarış için daha hızlı olsunlar diye pahalı arabaları modifiye eden bir garaja sahip yeraltı yarış arabası sürücüsünü (Aaron Paul) anlatıyor. Bir yarış esnasında en iyi arkadaşı öldürülünce yakalanıp hapse gönderiliyor, hapisten çıktığında ise intikam yemini etmiş oluyor.”

Filmin yönetmeni Scott Waugh (Şeref Madalyası filmi yönetmeni), senaristi ise George Gatins. Aaron Paul’un yanında ayrıca Dominic Cooper (süper arabaları tekrar yapma ve modifiye işi yaratmak için zengin bağlantılarını kulllanan eski bir NASCAR sürücüsü) ve Imogen Poots (Paul ve Cooper ile ş yapan egzotik araba satıcısı olarak) filmde yer alıyor.

Need for Speed için gösterim tarihi 7 Şubat 2014 olarak belirlendi.
:)

Need for Speed Filmi

24 Haziran 2012
Need for Speed Filmi için yorumlar kapalı

Need For Speed FilmiDreamworks, popüler hız yarışı oyunu Need for Speed (NFS)’e dayanan bir canlı aksiyon filmi yapmak için Electronic Arts ile ortaklık kuruyor. Bilmeyenler için Need for Speed, dünyanın en başarılı yarış video oyunu serisidir ve tüm zamanların en başarılı video oyunu yapımlarından bir tanesidir. Yönetmen Scott Waugh (daha önce Şeref Madalyası’nı yönetti) projenin başındaki isim. George ve John Gatins (Çelik Yumrukların senaristleri) ise senaryoyu yazacak isimler. 2014’de filmin gösterime girmesi bekleniyor.

Need for Speed Fragman

“Film için yapılmış gibi görünen efsanevi video oyununa dayanan canlandırıcı bir senaryo oluşturmak adına atıcı yetenekler John ve George Gatins ve EA’daki ortaklarımla tekrar bir araya geldiğim için oldukça heyecanlıyım. DreamWorks için önemli bir iş.”
Steven Spielberg, DreamWorks Başkanı

“Sadece araba sevgilerini değil, aynı zamanda büyük aksiyon deneyimleri yaratmaya yönelik tutku sahibi olan bir takımla çalışmak mükemmel. Bu beraberlik, DreamWorks’ün takımıyla da geliştirilecek – ki DreamWorks Need for Speed yapımı için çok büyük bir yuva.”
Patrick Soderlund, Electronic Arts

Need for Speed için resmi konu özeti henüz yayınlanmadığından, filmde ne tür unsurların vurgulanacağına dair rahat rahat yorum yapabilirsiniz! Peki hangi arabalar kullanılacak? Ford Mustang, Dodge Challenger, Chevrolet Camaro, Lamborghini Murcielago, Mercedes-Benz SLR McLaren, Nissan Skyline, Mitsubishi Lancer Evolution?

Need For Speed filmi ile ilgili detaylar için bizi takip edin.
:)

Need for Speed

24 Haziran 2012
Need for Speed için yorumlar kapalı

Need for Speed FilmNeed for Speed
Tür: Aksiyon/Thriller
Yönetmen:Scott Waugh
Oyuncular:
Gösterim Tarihi: 2014

Daha fazla bilgi –> Need for Speed Trailer

http://need-for-speed-movie-trailer.blogspot.com/


En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: