Reklamlar

Hot Wheels Filmi

18 Haziran 2011
Hot Wheels Filmi için yorumlar kapalı

Hot Wheels FilmiÖnümüzde bir Hot Wheels filmi var! Legendary Pictures (Warner Bros’un yakın partneri) Mattel’in Hot Wheels’inin film haklarını satın almak için görüşmeler yapıyor. Variety’e göre bu aksiyon dolu filmin çocuklara değil daha geniş bir kitleye sesleneceğini söylüyor: Plan aslında Hızlı ve Öfkeli’den daha iyi bir şeyler yapmak. Henüz anlaşılmış bir yönetmen, hatta senarist yok.

Hot Wheels Fragman

Hot Wheels’in 1968’de yayınlanan bir reklamı:


HOT WHEELS
Konu:
“Film, Mattel’in popüler arabaları Hot Wheels’lere dayanıyor. Çocuk filmi olmayacak: plan, Hızlı ve Öfkeli ile karşılaştırılabilecek heyecanlı bir film yapmak.”

Legendary Pictures’ın yeni bir konsept yaratmak yerine neden bir oyuncak üzerine film yapmayı tercih ettiğini anlamış gibiyim: Satmayı kolay ve yatırımcıların az riskli bulduğu bir yol. Ama iyi bir hikaye ile gelseler ve CGI efektlerini fazla kullanmaktan kaçınsalar iyi olur: unutmamalılar ki Hızlı Yarışçı filmi gerçek bir cisim fikriyle oluşmuş olsa bile çok kötüydü…

Hot Wheels ile ilgili yeni gelişmeler çıkar çıkmaz paylaşacağız.
:)

Hot Wheels

17 Haziran 2011
Hot Wheels için yorumlar kapalı

Hot Wheels FilmHot Wheels
Tür: Aksiyon/Macera
Yönetmen:
Oyuncular:
Gösterim Tarihi: 2016

Daha fazla bilgi –> Hot Wheels Trailer

http://hot-wheels-movie-trailer.blogspot.com/


En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: