Reklamlar

Yenilmezler 2 Age of Ultron Tanıtım Fragmanı

30 Eylül 2013
Yenilmezler 2 Age of Ultron Tanıtım Fragmanı için yorumlar kapalı

Yenilmezler 2, diğer ismiyle Yenilmezler Age of Ultron’un resmi bir tanıtım fragmanı son comic con’da yayınlanmıştı. Şimdi ise online olarak izlenebiliyor, aşağıdan bir göz atalım:

Yenilmezler 2 Fragman


YENİLMEZLER 2 AGE OF ULTRON

İşte resmi konu özeti:

Yenilmezler 2 Age of Ultron’ın konusu:
“Amerikan hükümeti Ultron olarak bilinen bir güç yaratırken, Yenilmezler’e artık kendilerine ihtiyaç duyulmadığı söylenir. Ancak Ultron İnsanlığa karşı tehdit olunca, Yenilmezler’in en tehlikeli mücadelesinin sırası gelir.”

Yenilmezlerle pek ilgilenmiyorum, sadece Demir Adam’ı görmek istiyorum! O kötü robottan kurtulmanın bir yolunu bulur inşallah!

Filmin yönetmeni Joss Whedon. 1 Mayıs 2015’de gösterime girecek.
:)

Avengers 2 Age of Ultron Filmi

22 Temmuz 2013
Avengers 2 Age of Ultron Filmi için yorumlar kapalı

Thanos’un Yenilmezler devam filmindeki yeni kötü kahramanın olacağı söylenen Yenilmezler after-credits sahnesi. Yalnız bir plan değişikliği söz konusu gibi (ya da Thanos’u gösteren sahne aslında Marvel’in başka bir film dünyasının kötü karakteri mi? Ya da sonraki Yenilmezler devam filminin kötü kahramanı mı acaba?): Yeni Yenilmezler filminin ismi Avengers Age of Ultron olarak belirlendi. Resmi başlık logosuna bir göz atalım:

Avengers 2 Age of Ultron Film Fragmanı

(Büyütmek için resme tıklayınız.)


AVENGERS 2 AGE OF ULTRON

Konu:
“Marvel’in Yenilmezlerinin devam filmi, süper kahraman takımını, Ultron yani dünyayı ele geçirme niyetindeki kötü robot ile karşı karşıya getiriyor.”

Age of Ultron adında bir çizgi roman var ama konu zamanda yolculuk ile bayağı bir karmaşık durumda. Filmin hikayeye sadık kalacağını sanmıyorum ama kimi unsurlar alınabilir.

Yenilmezler 2, Age of Ultron çizgi roman serisi gibi Örümcek Adam ve Wolverine’i de getirse harika olur. Ama o zaman bu karakterlerin film haklarına sahip olan Fox, bu geçişe izin verir mi?

Her neyse, Marvel’in seçimine ne diyorsunuz? Robot Ultron, Yenilmezler için doğru kötü kahraman mı? Düşüncelerinizi paylaşın!

Age of Ultron için gösterim tarihi, 1 Mayıs 2015 olarak belirlendi.
:)

Avengers 2 Gösterim Tarihi

19 Ağustos 2012
Avengers 2 Gösterim Tarihi için yorumlar kapalı

Avengers 2 FilmiMarvel’in Yenilmezler filminin devamı olan The Avengers 2 için gösterim tarihi 1 Mayıs 2015 olarak belirlendi.

Avengers 2 Fragman

İlk filmin yönetmeni Joss Whedon, devam filminde de yönetmen koltuğunda.
:)

Yenilmezler After Credits

30 Nisan 2012
Yenilmezler After Credits için yorumlar kapalı

Yenilmezler After Credits sahnesiYenilmezler’in zaferden sonra sahnesi bir şekilde online ortama sızdı. Sinemasever bir arkadaşımız bize videoyu gönderdi: Fortsätt läsa »

Avengers 2 Filmi

17 Ekim 2011
Avengers 2 Filmi için yorumlar kapalı

Avengers 2 Filmi - The Avengers Devam Filmi2011 NYCC’deki Avengers panelinde, Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige, Avengers’dan bir devam filmi bekleyebileceğimizi çıtlattı. Evet, süper kahramanlar takımı tekrar toplanacak: The Avengers 2 için hazır olalım!

Avengers 2 Fragman

Henüz konu belli değil. Hatta ilk filmdeki kahramanların da bu filmde olup olmayacağını bilmiyoruz(Demir Adam, Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Hawkeye, Kara Dul ve Nick Fury). Ama Marvel’ın bir devam filmi düşünmesine kesinlikle sevindim.

Marvel, ikinci film için de ilk filmdeki reçeteyi uygulamak istiyor: Yeni süper kahraman filmleri yapmaya niyetliler (Demir Adam 3 şimdiden ön yapımda), genel isteğe göre de The Avengers 2 gelecek.

Buradan The Avengers’ın ilk filminin fragmanını izleyebilirsiniz:


The Avengers 2’nin konusu ile ilgili tahmininiz var mı? Yorumlarınızı paylaşın! Kim bilir, *gerçekten* şanslıysanız Marvel uğrayabilir ve The Avengers 2 filmi için fikirlerinizi alabilir.
:)

Avengers 2

16 Ekim 2011
Avengers 2 için yorumlar kapalı

Avengers 2 FilmAvengers 2
Tür: Aksiyon/Süper Kahraman
Yönetmen:
Oyuncular: Robert Downey Jr., Clark Gregg, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Chris Evans, Samuel L. Jackson, Jeremy Renner, Mark Ruffalo
Gösterim Tarihi: 2016

Daha fazla bilgi –> Avengers 2 Trailer

http://avengers-2-movie-trailer.blogspot.com/


En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: