Reklamlar

Alf Filmi

26 Mayıs 2012
Alf Filmi için yorumlar kapalı

ALF FilmiAlf’i hatırlıyor musunuz? Evet, 1980lerin bilim kurgu aile TV dizisi. Hikayesi, orta halli bir aile olan Tannersların garajına iniş yapan arkadaş canlısı uzaylı Alf (Alien Life Form [uzaylı hayat formu] nun kısaltması) etrafından dönüyordu. Şimdi Alf, beyaz perdeye geliyor gbi görünüyor, ya da Alf’in yapımcısı Paul Fusco öyle umuyor.

Alf Fragman

Fusco, THR’ye potansiyel film uyarlaması üzerinde çalıştığını ve filmin potansiyelinden emin olduğunu söyledi. Birkaç hafta içerisinde ana stüdyoya projeyi taşımaya çalışıyor.

“Bence zamanlama çok iyi. Zamanlama en önemli şeylerden biridir. Alf ile aynı paralellikte olmadığını düşündüğüm karakterlerin filmleri yapıldı, ben de şimdi zamanı diye düşünüyorum. Bence seviyenin çok üstünde olacak.
[…]
ALF, her zamankinden daha dobra olabilir, çünkü dünya 80lerden çok farklı bir durumda. Ve bence karakter halen ayakta ve her zaman olduğundan daha fazla söyleyecek şeyi var. Sanırım daha yeni bir yöntemle yaklaşacağız. TV dizisini kopyalamayı düşünmüyorum, ancak ALF’in oraya nasıl geldiği, yeni ailesine nasıl alıştığını açıklamak ve karakterleri onun için konuşturmak istiyorum.”
Paul Fusco, Alf’in yaratıcısı

İşte orijinal TV dizisinin açılışı:

Paul Fusco’ya kesinlikle katılıyorum: Alf kendi filmini hak ediyor. Bu komik uzaylının komik esprilerini duymak için sabırsızlanıyorum.

Alf ile ilgili daha fazla detay yakında burada!
:)

Alf

25 Mayıs 2012
Alf için yorumlar kapalı

Alf FilmAlf
Tür: Komedi/Aile
Yönetmen:
Oyuncular:
Gösterim Tarihi: 2015

Daha fazla bilgi –> Alf Trailer

http://alf-movie-trailer.blogspot.com/


En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: