Reklamlar

Denizler Altında 20000 Fersah Filmi

Denizler Altında 20000 Fersah FilmiYönetmen David Fincher, Disney için Denizler Altında 20000 Fersah’ı tekrar çekmeye hazırlanıyor. Motion cap ve CGI’yı büyük ihtimal canlı aksiyon ile karıştırarak kullanacak gibi görünüyor. Denizler Altında 20000 Fersah ile ilgili söyledikleri:

Denizler Altında 20000 Fersah Fragman

“Tentenden ziyade Avatar’a benzer bir şeyler yapmak isterim. Daha fazla karmaşık olan şeyler fikRini seviyorum. (gülüşmeler) ‘Çizgi film’ fikrini seviyorum, ama çok çok daha ağır bir şeyler yapmak isterim. Aslında, Denizler Altında 20,000 Fersah büyük ihtimal 70% CG olacak. […] Motion capture yapmayı seviyorum ve sanırım bu sadece başlangıçta, en sonunda motion capture ve oyunculuk arasında bir fark kalmayacak. Çünkü motion capture oyunculuğu yakalamaktan ibaret.”
Yönetmen David Fincher


Denizler Altında 20000 Fersah’ı bilmeyenler için- Fransız yazar Jules Verne tarafından yazılan klasik bilim kurgu romanıdır, ilk kez 1870’de basılmıştır. Profesör Pierre Aronnax’ın gözüyle Kaptan Nemo ve yardımcısı Nautilus’un maceralarını anlatır. Jules Verne’in bu romanının bir çok uyarlaması mevcuttur, ancak derin denizler eskisi gibi gizemli değil artık: Çok yaygın olan denizaltılar ile büyük çoğunluğunu gördük.

Umalım ki David Fincher Denizler Altında 20000 Fersah’a yeni bir hikaye versin.

Denizler Altında 20000 Fersah filminin ayrıntıları için bizimle kalın.
:)

--->

En yeni film haberlerini öğrenmek için Film Sinema fragman’a Facebook ya da Google+’dan katılın:Ya da bizi Twitter üzerinden takip edin: